
- Dostępne kolory:

natural/mango
braun/brandy
Damskie buty przeznaczone na wymagające wędrówki w niskich górach, łatwe trekkingi w różnych górskich terenach świata po wydeptanych ścieżkach.
Materiał wierzchni: welur, dodatkowo wstawki z cordury
Technologia Air Revolution:
Wewnątrz buta znajduje się wyjmowany język zbudowany w całości z siateczki 3D i specjalnej wyściółki. Działa jak pompa ssąca w trakcie chodzenia. Odsysa pot i przekazuje go na zewnątrz buta. Język ten jest przyczepiany wewnątrz za pomocą mocnych rzepów.
Wyściółka: GORE-TEX Footwear
Dzięki membranie gore-tex stopa pozostaje sucha. Pot jest odprowadzany na zewnątrz, natomiast woda z zewnątrz nie dostaje się do środka buta.
Wkładka: Air-Active drysole
Wyjmowana wkładka ze wzmocnieniem w okolicy pięty oraz absorberem wstrząsów.
Podeszwa: Meindl Multigriff by Vibram visivle PU absorbion wedge
Podeszwa charakteryzuje się wysoką odpornością na poślizg na kantach, dobrą absorbcją wstrząsów. Profil sprzyja samooczyszczaniu. Specjalna budowa podeszwy z miękkim i widocznym klinem z PU absorbującym wstrząsy oraz strefami nawracania i odwracania sprawiają, że stopa pracuje efektywnie.
| Parametry | |
|---|---|
| Materiał | Welur, Cordura |
| Waga | 680g (rozm. 4.5 - para) |






