Przekąski

Przekąski w formie batonów energetycznych to podstawa podczas treningu biegowego, górskiej wycieczki, czy intensywnych ćwiczeń na siłowni. Pozwalają na szybką regenerację oraz i dodają energii, tym samym zwiększając wydajność treningu. W ofercie sklepu e-horyznot.pl znajdziesz przekąski takich marek jak np. This1. Pakowanie próżniowe sprawia, że w prawie każdych warunkach są gotowe do spożycia.

na stronę
na stronę

Przekąski w ofercie sklepu e-horyzont

Bieg krętą leśną ścieżką? Wymagająca górska wyprawa? Kiedy od celu dzieli Cię zaledwie kilka kilometrów, a nagle zaczyna brakować sił, wtedy świetnie sprawdzają się batony energetyczne, które dodadzą energii i podniosą Twoją wydajność. W ofercie sklepu e-horyzont.pl znajdziesz batony energetyczne doceniane przez biegaczy. Wszystkie od sprawdzonych marek – takich jak np. This1. Zapakowane próżniowo sprawdzą się w każdych warunkach. Bez znaczenia, czy przemierzasz Saharę, czy wspinasz się na szczyt Alpejskich gór. Nie rozpuszczą się ani nie zamarzną. Wybieraj w swoich ulubionych smakach, które dodadzą Ci energii i pomogą dotrzeć do celu.

Zastosowanie przekąsek energetycznych

Batony energetyczne są dobrym wyborem podczas równego rodzaju aktywności. Sprawdzają się nie tylko podczas biegu w terenie, ale także w trakcie górskiej wycieczki, czy sprawdzicie mroźnej eskapady. Marka This1 zadbała o próżniowe pakowanie swoich produktów. Dzięki temu przekąski nadają się na wyprawy w każdych warunkach. Nie rozpuszczają się przy 50°C ani nie zamarzają przy -40°C. Nie straszna im również woda – producent zapewnia, że nie rozpuszczą się w ciągu 10 minut. To wszystko sprawia, że warto postawić na produkty sprawdzonych marek, by w pełni cieszyć się aktywnościami w outdoorze. Bez obawy o uzupełnienie energii, która jest niezbędna podczas wysiłku.

Przekąski energetyczne – na trening i nie tylko

Dzięki swoim właściwościom i zdrowym składom przekąski energetyczne są odpowiednie podczas różnego rodzaju aktywności. Sprawdzą się nie tylko podczas biegu w terenie, ale także na górskiej wyprawie, czy intensywnego treningu na siłowni. Dodają niezbędnej energii, tym samym zwiększając wydajność. Zawierają niewielką ilość cukru, a ich skład opiera się głównie na ziarnach, dlatego są świetną formą przekąski również na co dzień. Dzięki szerokiemu wyborowi smaków i niskiej kaloryczności stają się dobrą alternatywą dla słodyczy.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.