Jack Wolfskin - test czapki Real Stuff Cap

Jack Wolfskin - test czapki Real Stuff Cap

Spis Treści

  Potrzebujecie fajnej i niedrogiej czapki ? Jak tak, to przeczytajcie moją o opinię o czapce Jack Wolfskin Real Stuff.

  - CZYTAJ TAKŻE -

  Real Stuff w praktyce

  Tytułowa czapa to przede wszystkim lekka, niewielka czapeczka mieszcząca się do każdej kieszeni. Warto mieć ją zawsze przy sobie w plecaku, nawet latem w górach się przyda. Materiał z jakiego ją wykonano to polar Tecnopile Micro od włoskiego Pontertoto. Jest ciepły, lekki i nie mechaci się jakoś strasznie. Oddychalność przy zwiększonym wysiłku jest naprawdę w porządku. Nieraz miałem tak, że po jakimś np. podejściu, gdy zdjąłem czapkę to głowę miałem suchą, a materiał Real Stuffa na zewnątrz był wilgotny. Czyli czapka fajnie odprowadzała pot na zewnątrz. Czapka jest fajnie uszyta i pasuje na większość głów. Występuje w jednym uniwersalnym rozmiarze i wielu nowych kolorach co sezon. Sam posiadam 3 sztuki (jaskrawozieloną, szarą i klasyczną czarną). Zresztą cała nasza łódzka Wataha ze sklepu nosi Real Stuffy i jesteśmy z niej mega zadowoleni! Plusem jest też niska cena, całe 41,99 złociszy.

  Trochę żarówa!

  Real Stuff - warto? Warto!

  Podsumowując Real Stuff to naprawdę fajna, lekka i zajmująca mało miejsca czapeczka, która sprawdzi się zarówno w trybie miejskim, jak i w górach czy na rowerze.

  - CZYTAJ TAKŻE -

  Był wtedy niezły prawie 20-stopniowy mróz... Czapka dała radę, wraz z kapturem od puchówki :)

  Czapka Real Stuff jest od wielu lat w ofercie Jack Wolfskin, wyprodukowano ją chyba w kilkudziesięciu kolorach, obecnie jest dostępna w kilkunastu barwach. Znajdziecie ją w naszym sklepie internetowym, w sklepach "Horyzont" i salonach Jack Wolfskin.

  Serdecznie polecam, bo warto! :)

  Czapkę przetestował i opisał: Maciej Szewczyk

  Jack Wolfskin Store ŁÓDŹ  Powiązane produkty

  © Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.