Bukłak na wodę i izotoniki SOURCE D|VIDE 2 L blue/orange

SKU
7297210223005
Dwukomorowy bukłak systemu Hydration SOURCE D|VIDE o pojemności 2 litrów. Umożliwia transport dwóch rodzajów płynów, koniecznych do nawadniania organizmu podczas intensywnej aktywności fizycznej - wody i napojów izotonicznych. Wewnętrzna przegroda bukłaka jest elastyczna i pozwala na dowolną proporcję objętości obydwu napojów - w zależności od potrzeb użytkownika.

Szczegóły:

  • folia polietylenowa z potrójną warstwą, bez smaku i zapachu, ze środkiem antybakteryjnym
  • rurki do picia w dwóch różnych kolorach
  • elementy z tworzyw sztucznych wtryskiwanych PP, PE i POM
  • ustnik z zaworem silikonowym

Technologia SOURCE


Zamknięcie Widepac (patent USA nr 7,648,276, B2) - oryginalne, przyjazne użytkownikowi zamknięcie suwakowe Widepac™ otwiera się szeroko, umożliwia łatwe napełnianie, czyszczenie, opróżnianie, a nawet wkładanie lodu. Gwarantowana szczelność zamknięcia. Większość produktów SOURCE jest wyposażona w zamknięcia Widepac.


System Taste-Free™ - folia PE zachowuje czysty smak bez żadnego sztucznego posmaku, nawet z upływem czasu. Nie zawiera BPA i ftalanów.
Technologia GrungeGuard™ - hamuje rozwój bakterii w zbiorniku i rurce do picia przez cały okres użytkowania systemu. Technologia wykorzystuje środek antybakteryjny zatwierdzony przez FDA i zarejestrowany przez EPA.


Technologia Glass-Like™ - folia SOURCE Glass-Like™ jest o 2000% gładsza niż standardowe folie TPU, praktycznie nie odróżnialna od zwykłego szkła. Ta wielowarstwowa folia polietylenowa, wyprodukowana zgodnie z technologią Glass-Like™ firmy SOURCE, zapobiega tworzeniu się osadów, dzięki czemu system jest praktycznie samoczyszczący.


Łatwa obsługa i niskie koszty utrzymania - technologia Glass-Like ™ w połączeniu z technologią Grunge-Guard ™ reprezentuje nową generację systemów nawadniania, w których czyszczenie nie jest już problemem! Po prostu napełniaj ponownie wodą i pij ponownie bez specjalnej opieki. Woda pozostanie świeża przez wiele dni, a nawet tygodni.

Szczegóły
Technologie BPA Free!
Marka Source
Waga 300g
Kolor blue/orange
Pojemność 2 L
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Bukłak na wodę i izotoniki SOURCE D|VIDE 2 L blue/orange
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.