Buty dziecięce MTN ATTACK 3 LOW K orange / dark grey

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
4040721-3563

Dzieci to mali wędrowcy, którzy rzadko siedzą w jednym miejscu. Chętnie biegają po parkach, lasach czy bezdrożach. Nawet jeśli mieszkają w mieście, na pewno przydadzą im się mocne, wytrzymałe i wygodne buty. MTN ATTACK 3 LOW wyposażono w wytrzymałą, elastyczną gumową podeszwę, która ma właściwości antypoślizgowe. Dobrze trzyma się podłoża, nawet podczas wędrówki po trudnych szlakach.

Buty dziecięce często wymagają czyszczenia, dlatego uszyto je materiałów syntetycznych – są dzięki temu wyjątkowo łatwe w pielęgnacji i długo będą wyglądały jak nowe.

Zwróć uwagę na kolorowe wstawki, które przyciągają wzrok i wzbudzają zachwyt u rówieśników. Jeśli chcesz zarazić dziecko pasją do długich wędrówek, musisz zadbać o komfortowe obuwie. MTN ATTACK 3 LOW idealnie się do tego nadają.


Informacje dodatkowe:

 • lekka cholewka z materiałów siatkowych i syntetycznych
 • miękki kołnierz zapewniający stały komfort
 • podeszwa na wędrówki z przyczepnym profilem dla wielokierunkowych ruchów
 • bardzo dobrze amortyzująca podeszwa środkowa z tworzywa EVA
 • gumowe zabezpieczenie palców
Szczegóły
Materiał Mesh
Materiał uzupełniający Synthetic
Podeszwa guma/pianka EVA
Technologie CUSHION PAD, MULTIFUNCTIONAL GRIP SYSTEM, wskaźnik aktywności: A (hiking), BOOT FITTER
Marka Jack Wolfskin
Waga 350 g / para (rozmiar 31)

CUSHION PAD – to technologia, która polega na dodatkowym zastosowaniu warstwy z pianki EVA w podeszwie, co zapewnia zwiększoną amortyzację oraz wygodę podczas stawiania każdego kroku.

MULTIFUNCTIONAL GRIP SYSTEM – to specjalnie zaprojektowany bieżnik, który dzięki wielofunkcyjnemu profilowi ułatwia wędrówki.

Firma Jack Wolfskin, aby ułatwić wybór butów sklasyfikowała swoje buty w 6 kategoriach(C, B/C, B, A/B, A, M). Każda z kategorii odpowiada innym aktywnościom od wysokogórskich wspinaczek(C) do codziennego użytkowania(M).

Wskaźnik aktywności A – wycieczki trekkingowe w górach niskich i podnóżach. Dobrze utrzymane górskie szlaki w obrębie linii drzew oraz leśne ścieżki.

BOOT FITTER - wkładka ze specjalną linią w okolicach pięty, która ułatwia dopasowanie butów do dzięciej stopy

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Buty dziecięce MTN ATTACK 3 LOW K orange / dark grey
Twoja ocena

• DZIECI

długość stopy
(w mm)
rozmiar UK rozmiar EUR
153 8 26
160 9 27
166 10 28
173 11 29
180 11,5 30
186 12 31
193 13 32
200 1 33
206 2 34
213 2,5 35
220 3,5 36
226 4 37
233 5 38
239 5,5 39
246 6,5 40

 

UWAGA! W naszym sklepie obuwie oferowane jest wg rozmiarówki angielskiej /UK/ lub europejskiej /EUR/ - rozmiarówka amerykańska /US/ nie jest stosowana.

Aby dopasować swój rozmiar należy zmierzyć długość stopy w skarpetce i na podstawie wyniku pomiaru wyszukać w tabeli odpowiadający jej rozmiar UK lub EUR.

 

O czym warto pamiętać przy dobieraniu rozmiaru obuwia:

 • długość stopy zmienia się w ciagu dnia i w miarę narastającego zmęczenia, jej pomiaru najlepiej dokonywać w połowie dnia, przy średnim zmęczeniu.
 • najdokładniejszy pomiar długości stopy można uzyskać przez obrysowanie jej na kartce papieru i zmierzenie linijką odległości od końca dużego palca do końca pięty
 • pomocniczo można zmierzyć długość wkładki w dotychczas noszonym obuwiu, jednak należy pamiętać, że długość profilowanej wkładki w butach trekkingowych (i długość wyściółki w sandałach turystycznych) jest zwykle o kilka milimetrów dłuższa od długości stopy.
 • buty powinny być dobierane z pewnym naddatkiem, wg fachowych opracowań powinien on wynosić do 5% długości stopy.
 • buty różnych producentów mogą różnić się wielkością o kilka milimetrów, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem.
 • obuwie wspinaczkowe produkowane jest wg standardowej rozmiarówki, jednak długość buta wspinaczkowego zwykle jest znacznie mniejsza od jego odpowiednika wśród zwykłych butów - wynika to ze specyfiki jego pracy, gdzie but powinien być ściśle dopasowany do stopy, palce podkurczone, brak jakichkolwiek wolnych przestrzeni wewnątrz.
  Buty wspinaczkowe należy dobierać w stosunku 1:1 (czyli jeśli nosisz na codzień rozmiar 9 - w butach wspinaczkowych Twoim rozmiarem także jest 9). Dobierz rozmiar tak, by wykluczyć wolną przestrzeń w bucie - ale bez przesady, but nie może katować stopy! Gdy staniesz na palcach - nie możesz czuć ostrego bólu. Buty przymierzaj po południu - na początku dnia stopa jest mniejsza niż po całym dniu chodzenia i pracy.
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.