Buty miejskie AUCKLAND LOW W bark brown / sand dune

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
4032522-5128

Każdy dzień w Twoim kalendarzu jest niezwykle aktywny? Zadbaj o swój komfort i postaw na buty AUCKLAND LOW, które sprawią, że pomimo miliona obowiązków Twoje stopy będą gotowe do dalszych aktywności.

Jak w krótki sposób możemy opisać te buty? Zostały wykonane z miękkiej skóry welurowej, uzupełnionej o syntetyczne wstawki – skóra jest niezwykle oddychająca (wentylacja wspomagana jest przez dziurkowanie na bokach) i szybkoschnąca, a wyściółka i cholewka gwarantują uczucie komfortu w trakcie chodzenia. Nie musisz więc obawiać się przegrzanych stóp nawet podczas letnich upalnych dni.

Zastosowana tu międzypodeszwa z pianki EVA, w połączeniu z supermiękką i wygodną wkładką COMFORT FIT PRIME, gwarantuje skuteczną redukcję drgań. Pozwala tym samym na wielogodzinne i niezwykle komfortowe wędrówki po mieście i poza nim, bez obawy o nadmierne zmęczenie stóp. Co ważne, AUCKLAND LOW wyprodukowano bez użycia szkodliwego dla środowiska PFC.

Nie sposób nie wspomnieć o ich odpowiednim kroju – dobrze przylegają do stopy i jednocześnie zapewniają właściwą ilość miejsca, które jest niezbędne do zapewnienia 100% wygody. Wysoka jakość spotyka się tu z miejsko-sportowym, kobiecym stylem.


Informacje dodatkowe:

 • wytrzymała cholewka ze skóry welurowej
 • oddychająca wyściółka z materiału siatkowego
 • bardzo dobrze amortyzująca podeszwa środkowa z tworzywa EVA
 • COMFORT FIT PRIME: wyjątkowo dobrze amortyzująca wkładka
 • wytrzymała podeszwa zewnętrzna z gumy
 • zabezpieczenie palców i pięty z materiału syntetycznego
 • łatwe sznurowanie dzięki metalowym oczkom i metalowym D-ringom
Szczegóły
Materiał Suede Leather (zamsz)
Materiał uzupełniający Synthetic
Podeszwa guma/pianka EVA
Technologie COMFORT FIT PRIME, CUSHION PAD, 100% PFC FREE
Marka Jack Wolfskin
Waga 460 g / para (rozmiar 4)

COMFORT FIT PRIME – to specjalnie zaprojektowana wielowarstwowa podeszwa, która ma bardzo dobre właściwości amortyzujące. Buty z tą technologią mają precyzyjnie dopasowaną podeszwę pod piętą oraz anatomicznie ukształtowaną wkładkę. Podeszwa dostosowuje się dynamicznie do stopy i daje jej oparcie dokładnie tam, gdzie tego potrzebuje.

CUSHION PAD – to technologia, która polega na dodatkowym zastosowaniu warstwy z pianki EVA w podeszwie, co zapewnia zwiększoną amortyzację oraz wygodę podczas stawiania każdego kroku.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Buty miejskie AUCKLAND LOW W bark brown / sand dune
Twoja ocena

• KOBIETY

długość stopy
(w mm)
rozmiar UK rozmiar EUR
221 3,0 35,5
225 3,5 36
229 4,0 37
233 4,5 37,5
238 5,0 38
242 5,5 39
246 6,0 39,5
250 6,5 40
255 7,0 40,5
259 7,5 41
263 8,0 42
267 8,5 42,5
272 9,0 43

UWAGA! W naszym sklepie obuwie oferowane jest wg rozmiarówki angielskiej /UK/ lub europejskiej /EUR/ - rozmiarówka amerykańska /US/ nie jest stosowana.

Aby dopasować swój rozmiar należy zmierzyć długość stopy w skarpetce i na podstawie wyniku pomiaru wyszukać w tabeli odpowiadający jej rozmiar UK lub EUR.

O czym warto pamiętać przy dobieraniu rozmiaru obuwia:

 • długość stopy zmienia się w ciagu dnia i w miarę narastającego zmęczenia, jej pomiaru najlepiej dokonywać w połowie dnia, przy średnim zmęczeniu.
 • najdokładniejszy pomiar długości stopy można uzyskać przez obrysowanie jej na kartce papieru i zmierzenie linijką odległości od końca dużego palca do końca pięty
 • pomocniczo można zmierzyć długość wkładki w dotychczas noszonym obuwiu, jednak należy pamiętać, że długość profilowanej wkładki w butach trekkingowych (i długość wyściółki w sandałach turystycznych) jest zwykle o kilka milimetrów dłuższa od długości stopy.
 • buty powinny być dobierane z pewnym naddatkiem, wg fachowych opracowań powinien on wynosić do 5% długości stopy.
 • buty różnych producentów mogą różnić się wielkością o kilka milimetrów, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem.
 • obuwie wspinaczkowe produkowane jest wg standardowej rozmiarówki, jednak długość buta wspinaczkowego zwykle jest znacznie mniejsza od jego odpowiednika wśród zwykłych butów - wynika to ze specyfiki jego pracy, gdzie but powinien być ściśle dopasowany do stopy, palce podkurczone, brak jakichkolwiek wolnych przestrzeni wewnątrz.
  Buty wspinaczkowe należy dobierać w stosunku 1:1 (czyli jeśli nosisz na codzień rozmiar 9 - w butach wspinaczkowych Twoim rozmiarem także jest 9). Dobierz rozmiar tak, by wykluczyć wolną przestrzeń w bucie - ale bez przesady, but nie może katować stopy! Gdy staniesz na palcach - nie możesz czuć ostrego bólu. Buty przymierzaj po południu - na początku dnia stopa jest mniejsza niż po całym dniu chodzenia i pracy.
 • Sandały - sandały Jack Wolfskin występują wyłącznie w pełnych rozmiarach. Oznacza, to że nie są dostępne rozmiary typu 7,5; 10,5 itp. 
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.