Buty MTN ATTACK 2 TEXAPORE LOW K burly yellow

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
4016752-3800

Przydałyby się Huckleberry’emu Finnowi i Ronji, córce zbójnika podczas ich przygód: nieprzemakalne, sznurowane buty MTN ATTACK 2 TEXAPORE LOW K na wyprawy wędrowne i inne aktywności w czasie wolnym.

Doskonale chronią dziecięce stopy – nad rzeką, w lesie i zawsze, gdy jest wilgotno – dzięki nieprzemakalnej i oddychającej membranie. I najlepsze: buty są wykonane w całości z materiałów syntetycznych i dlatego są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji.

MTN ATTACK 2 – to nasze dziecięce buty na wędrówki o klasycznym wyglądzie, których podstawę stanowi elastyczna i przyczepna podeszwa WOLF HIKE CL K i które wyposażone są w elementy odblaskowe ze wszystkich stron.


Informacje dodatkowe:

 • CIRCULINER: oddychająca, szybkoschnąca wyściółka poliestrowa
 • elementy odblaskowe ze wszystkich stron
 • oczka i nylonowe szlufki na sznurówki
 • syntetyczna skóra nubukowa o bardzo dobrych właściwościach nienasiąkania wodą oraz wytrzymały, także mający bardzo dobre właściwości nienasiąkania wodą materiał tekstylny
 • TEXAPORE: nieprzemakalna, oddychająca membrana
 • WOLF HIKE CL K: elastyczna podeszwa dziecięcych butów na wędrówki, zapewniająca dobrą przyczepność na różnych podłożach
 • zabezpieczenia palców i pięty
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Waga 500 g / para (rozmiar 31)
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Buty MTN ATTACK 2 TEXAPORE LOW K burly yellow
Twoja ocena

• DZIECI

długość stopy
(w mm)
rozmiar UK rozmiar EUR
153 8 26
160 9 27
166 10 28
173 11 29
180 11,5 30
186 12 31
193 13 32
200 1 33
206 2 34
213 2,5 35
220 3,5 36
226 4 37
233 5 38
239 5,5 39
246 6,5 40

 

UWAGA! W naszym sklepie obuwie oferowane jest wg rozmiarówki angielskiej /UK/ lub europejskiej /EUR/ - rozmiarówka amerykańska /US/ nie jest stosowana.

Aby dopasować swój rozmiar należy zmierzyć długość stopy w skarpetce i na podstawie wyniku pomiaru wyszukać w tabeli odpowiadający jej rozmiar UK lub EUR.

 

O czym warto pamiętać przy dobieraniu rozmiaru obuwia:

 • długość stopy zmienia się w ciagu dnia i w miarę narastającego zmęczenia, jej pomiaru najlepiej dokonywać w połowie dnia, przy średnim zmęczeniu.
 • najdokładniejszy pomiar długości stopy można uzyskać przez obrysowanie jej na kartce papieru i zmierzenie linijką odległości od końca dużego palca do końca pięty
 • pomocniczo można zmierzyć długość wkładki w dotychczas noszonym obuwiu, jednak należy pamiętać, że długość profilowanej wkładki w butach trekkingowych (i długość wyściółki w sandałach turystycznych) jest zwykle o kilka milimetrów dłuższa od długości stopy.
 • buty powinny być dobierane z pewnym naddatkiem, wg fachowych opracowań powinien on wynosić do 5% długości stopy.
 • buty różnych producentów mogą różnić się wielkością o kilka milimetrów, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem.
 • obuwie wspinaczkowe produkowane jest wg standardowej rozmiarówki, jednak długość buta wspinaczkowego zwykle jest znacznie mniejsza od jego odpowiednika wśród zwykłych butów - wynika to ze specyfiki jego pracy, gdzie but powinien być ściśle dopasowany do stopy, palce podkurczone, brak jakichkolwiek wolnych przestrzeni wewnątrz.
  Buty wspinaczkowe należy dobierać w stosunku 1:1 (czyli jeśli nosisz na codzień rozmiar 9 - w butach wspinaczkowych Twoim rozmiarem także jest 9). Dobierz rozmiar tak, by wykluczyć wolną przestrzeń w bucie - ale bez przesady, but nie może katować stopy! Gdy staniesz na palcach - nie możesz czuć ostrego bólu. Buty przymierzaj po południu - na początku dnia stopa jest mniejsza niż po całym dniu chodzenia i pracy.
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.