Żywność turystyczna

Co jeść na wyprawie? Masz dwa wyjścia: gotowanie swoich posiłków albo skorzystanie z żywności liofilizowanej. Takie jedzenie jest zdrowe, pożywne i łatwe w przygotowaniu – wystarczy zalać gorącą wodą! Żywność liofilizowana dostępna e-horyzont.pl to smaczne posiłki, które zasmakują każdemu podróżnikowi. W ofercie znajdziesz zarówno śniadania liofilizowane, jak i obiady czy przekąski. W czasie marszu, gdy chcesz coś przekąsić, sięgnij po owoce liofilizowane lub batony energetyczne. Wybierz ulubione dania liofilizowane i ruszaj w drogę – smacznego!

Strona
na stronę
Strona
na stronę

Żywność liofilizowana i dania gotowe – idealne na wyprawę

Żywność turystyczna oferowana w sklepie e-horyzont.pl to idealny prowiant na górskie wyprawy w trudnych warunkach. Jest nie tylko wygodna w transporcie i niezwykle prosta w przygotowaniu, ale też dostarcza energii i składników odżywczych potrzebnych do pokonywania trudności na szlaku. Jedzenie liofilizowane dostępne w naszym sklepie pochodzi od cenionych producentów, jak Summit To Eat, Lyo Food, czy Idlo, natomiast dania gotowe od Adventure Food. Ich doświadczenie sprawia, że nasza żywność turystyczna stanowi doskonały wybór zarówno dla zawodowców, jak i amatorów długich wypraw. Wszystko dzięki zachowaniu wartości odżywczej posiłków przy jednoczesnym przedłużeniu ich trwałości za sprawą specjalnego procesu suszenia – liofilizacji. Żywność turystyczna to idealne jedzenie w góry, pod namiot oraz na camping.

Żywność turystyczna – rodzaje i przygotowanie

Żywność liofilizowana, to posiłki, które w odpowiednich warunkach i bez użycia konserwantów zostały poddane liofilizacji, czyli suszeniu po zamrożeniu z zastosowaniem obniżonego ciśnienia. Po zalaniu wrzątkiem odzyskują smak i konsystencję zwykłych potraw, dzięki czemu jedzenie na szlaku staje się nie tylko sposobem na regenerację i zaspokojenie głodu, lecz także prawdziwą przyjemnością. Bo ich przygotowania potrzebujemy zaledwie kuchenki turystycznej z kartuszem oraz wody. Bez obaw możemy wlać zagotowaną wodę do opakowania. Natomiast dania gotowe wystarczy jedynie pogrzać i w tym przypadku zamiast wrzątku przyda się nam naczynie np. garnek turystyczny, w którym odgrzejemy posiłek.

Żywność turystyczna to także przekąski

Oprócz dań obiadowych w formie gotowej lub liofilizowanej, na e-horyzont.pl znajdziesz również przekąski i batony energetyczne, które równie dobrze sprawdzą się zarówno podczas trekkingu, jak i na campingu. Przekąski i batony turystyczne to nie tylko sposób na uzupełnienie zapasów energii, ale i przyjemność podczas odpoczynku, dzięki zróżnicowanym smakom. Suszone mięso z owocami to idealne rozwiązanie na szybką przekąskę na szlaku. Batony energetyczne dodają energii i stanowią przyjemny element wyprawy, w każdych warunkach.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.