NAMIOTY 2-OSOBOWE

Wybierasz się na biwak, camping lub na długą wędrówkę z noclegiem na łonie natury? Zdecyduj się na dwuosobowy namiot, który zapewni Ci komfortowy sen i wypoczynek. Do namiotu dobierz śpiwór turystyczny, karimatę lub materac i gotowe – możesz ruszać w teren! W naszym sklepie znajdziesz lekkie i łatwe w rozkładaniu namioty dwuosobowe od znanych i cenionych producentów jak: Jack Wolfskin czy Pinguin.

na stronę
 1. Namiot trekkingowy Pinguin GEMINI 150 EXTREME green
  .
  Namiot trekkingowy Pinguin GEMINI 150 EXTREME green

  Pinguin

  Cena 1 599,00 zł Od 1 049,99 zł
 2. Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 150 green
  .
  Namiot turystyczny Pinguin GEMINI 150 green

  Pinguin

  Cena 999,00 zł Od 679,99 zł
 3. Namiot turystyczny Pinguin Scout khaki
  .
  Namiot turystyczny Pinguin Scout khaki

  Pinguin

  Cena 499,99 zł Od 409,99 zł
na stronę

Turystyczne namioty dwuosobowe – idealne na biwak

Namioty dwuosobowe doskonale sprawdzą się w przypadku dłuższych i krótszych wypraw w rozmaite zakątki świata. Nieważne, czy zdecydujesz się na podróż w tropiki, przemierzanie kraju wzdłuż czy wszerz, a może zdobędziesz się na wyprawę w górskie szczyty. Namioty dwuosobowe dostępne w sklepie turystycznym e-horyzont.pl na pewno pomogą zrealizować Ci plany. Wybierz się w trasę z najlepszym przyjacielem albo drugą połówką i spędźcie razem niezapomniane chwile. Lekki namiot dwuosobowy jest dla Was idealnym rozwiązaniem – bez trudu można przenieść go w plecaku turystycznym.

Namiot dwuosobowy – jeden namiot, wiele możliwości

Większość namiotów dwuosobowych w cenie zawiera właściwie… dwa namioty! Zewnętrzny ochroni Was przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi, natomiast wewnętrzny, często połączony z moskitierą, może stanowić również samodzielne schronienie np. podczas wyprawy w tropiki. Dzięki temu zyskacie nie tylko lekki namiot dwuosobowy, ale też niezwykle wygodną ochronę. Niektóre modele namiotów dwuosobowych nie potrzebują również śledzi do rozbicia. Większość modeli namiotu dwuosobowego z przedsionkiem posiada dodatkowe zamykane otwory wentylacyjne. Zależnie od warunków atmosferycznych, pozwolą one na usprawnienie cyrkulacji powietrza i regulacji temperatury. Dobry namiot dwuosobowy to podstawa udanej podróży we dwoje. Sprawdź namioty dwuosobowe dostępne na e-horyzont.pl!

Dwuosobowe namioty najlepszych marek w e-horyzont.pl

Namioty dwuosobowe, dostępne na naszej stronie, pochodzą od cenionych przez użytkowników producentów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu konstrukcja każdego z nich jest niezwykle praktyczna i przemyślana. Wśród najczęściej polecanych marek możemy wyróżnić takie jak np.: Jack Wolfskin, Fjord Nansen, czy Pinguin. Modele proponowane przez tych producentów to wysoka jakość produktów. W naszym sklepie znajdziesz zarówno namioty dwuosobowe kopułowe, jak i tunelowe. Możesz wybierać również wytrzymałych modelach aluminiowych oraz wyróżniających się lekkością – wykonanych z włókna szklanego.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.