Płachty biwakowe i tarpy

Na noc pod gołym niebem oraz komfortowy wypoczynek w ciągu dnia, świetnym rozwiązaniem okazuje się płachta biwakowa. To nic innego jak techniczny materiał, przystosowany do wielu zadań. Może podłużyć jako zadaszenie nam hamakiem, stołem turystycznym oraz jako tarp, czy namiot. Stanowi ochronę zarówno przed deszczem, jak i promieniami słonecznymi. W sklepie e-horyzont znajdziesz płachty biwakowe najlepszych marek, takich jak: Jack Wolfskin, Ticket To The Moon, czy Fjord Nansen.

na stronę
  1. Daszek tarp Fjord Nansen ORK LIGHT NG grass
    Sale
    Daszek tarp Fjord Nansen ORK LIGHT NG grass

    Fjord Nansen

    Cena 499,90 zł Od 449,90 zł
na stronę

Płachty biwakowe – niezastąpione w outdoorze

Płachty biwakowe i tarpy turystyczne to praktyczne akcesoria, które ułatwią nam każdy pobyt w górach, pod namiotem lub na campingu. W razie potrzeby zapewnią schronienie w czasie deszczu lub męczącego upału, a nawet sprawdzą się jako taras widokowy lub schowek na rowery. Nie mówiąc już o tym, że zadaszenia campingowe lub zadaszenia biwakowe pozwolą na stworzenie dodatkowego przedsionka namiotu, powiększając tym samym jego powierzchnię. To praktyczne rozwiązanie szczególnie wówczas, gdy wybieramy się na wyjazd całą rodziną lub z grupą znajomych.

Płachty biwakowe od najlepszych marek na e-Horyzont.pl

Jeśli szukamy zadaszenia lub tarpy turystycznej od sprawdzonych producentów, to koniecznie przyjrzyjmy się asortymentowi, jaki posiada w swojej ofercie sklep turystyczny, e-Horyzont. Znajdziemy w nim zadaszenia campingowe i biwakowe od renomowanych marek, które od lat wiodą prym na rynku sprzętu turystycznego. Jack Wolfskin, czy Fjord Nansen to marki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Sprzęt, jaki oferują, wyróżnia się znakomitym wykonaniem i wytrzymałością, która pozwala na użytkowanie go przez wiele sezonów – niezależnie od warunków. Na e-horyzont.pl znajdziesz płachty biwakowe i tarpy turystyczne, które sprawdzają się nie tylko na biwaku, ale także podczas pieszej wyprawy, a nawet w ogrodzie, podczas grilla ze znajomymi. 

Jaką płachtę biwakową wybrać?

Najważniejszymi cechami płacht biwakowych i tarp turystycznych, dostępnych w e-Horyzont, są bez wątpienia lekkość i praktyczność. Możemy zabrać je ze sobą na każdą wędrówkę i niezależnie od miejsca pobytu mieć na wyciągnięcie ręki własny „dach nad głową”. Ich rozstawienie nie sprawi nam żadnych trudności, a dzięki niewielkim wymiarom po złożeniu z łatwością zmieścimy je w plecaku. Przy wyborze płachty biwakowej należy przede wszystkim kierować się rozmiarem oraz przeznaczeniem. Należy zastanowić się przede wszystkim, jak duże potrzebujemy zadaszenia i czy w danym przypadku bardziej sprawdzi się te mocowane do drzewa, czy ze stelażem.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.