Śpiwory dla dzieci

Wybieracie się całą rodziną na biwak? Sprawdź ofertę śpiworów dla dzieci dostępnych na e-horyzont.pl. Ciepłe i wygodne śpiwory dziecięce zapewnią Twojemu dziecku komfortowy wypoczynek i sen podczas pobytu na biwaku, campingu, czy w schronisku. Śpiwory dla dzieci świetnie sprawdzają się także podczas obozów harcerskich. Zerknij na propozycje od najlepszych marek: Jack Wolfskin, czy Pinguin.

na stronę
na stronę

Śpiwory dla dzieci w ofercie sklepu e-horyzont.pl

Śpiwory dla dzieci to podstawowe wyposażenie małego podróżnika, który wybiera się na camping lub na wędrówkę po górskich szlakach. Śpiwory dla dzieci muszą być przede wszystkim ciepłe oraz funkcjonalne, by dzieci mogły z łatwością z nich korzystać. Właśnie takie są śpiwory oferowane przez sklep internetowy e-horyzont.pl. Sklep ma w swojej ofercie tylko produkty od najlepszych producentów, a są nimi Jack Wolfskin oraz Pinguin. Śpiwory dla dzieci zostały specjalnie przygotowane na trudne warunki, w których temperatura może być bardzo niska.

Jaki śpiwór dla dziecka wybrać?

Wybór śpiwora dla dziecka nie jest prostym zadaniem. Pociechy szybko rosną i istnieje ryzyko, że nowy śpiwór okaże się w przyszłym sezonie za mały. Dlatego w e-horyzont znajdziesz również śpiwory dziecięce, które nie tylko są wygodne i dobrze docieplone, ale także rosną razem z maluchem dzięki regulacji długości. Chociaż kusząca jest opcja kupienia śpiwora dla dziecka „na wyrost”, to za długi model wytworzy zbyt dużo trudnej do ogrzania przestrzeni wewnątrz. Natomiast zbyt krótki może powodować dyskomfort. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru śpiwora do wzrostu dziecka.

Wypełnienie w śpiworach dla dzieci

O to, by dzieci nie zmarzły w nocy pod namiotem, dbają (w zależności od modelu) tkaniny ThermicFibre6 lub MICROGUARD. Te wypełnienia gwarantują wysoką ochronę przed zimnem. Dodatkowo niektóre miejsca najbardziej narażone na zimno zostały docieplone, by dzieci mniej odporne na niskie temperatury czuły się komfortowo. Wewnętrzna strona śpiworów została pokryta przyjemnym w dotyku materiałem, by każde dziecko mogło spokojnie zasnąć oraz obudzić się wypoczętym.

Cechy charakterystyczne śpiworów dziecięcych

Śpiwory z przeznaczeniem dla dzieci wykonane są z trwałych oraz oddychających i szybkoschnących materiałów. Dodatkowo są bardzo lekkie, co nie obciąża dzieci podczas wędrówek. Jednocześnie są łatwe w spakowaniu, a pomaga w tym także specjalny pokrowiec kompresyjny. Śpiwory dla dzieci Jack Wolfskin oraz Pinguin to najlepszy wybór dla każdego dziecka, które chce zacząć swoją przygodę z campingiem. Niektóre modele śpiworów rosną razem z dziećmi, dzięki czemu mogą służyć przez kilka lat.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.