Czapka polarowa SKYLAND CAP dark grey

Cena 109,99 zł Od 69,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
1907931-6320

Bardzo lekka, ekstremalnie oddychająca i szybkoschnąca zimowa czapka polarowa Skyland to opcja dla najbardziej wymagających aktywnych osób.

Zimowe bieganie w Borach Tucholskich czy intensywny trekking w zmrożonych Bieszczadach to doskonałe warunki do stosowania tej czapki. Jej cienki materiał polarowy zapewnia komfort podczas intensywnego wysiłku, nie przejmuje zapachów i odprowadza pot na zewnątrz, tworząc ciepłe i komfortowe rozwiązanie do uprawiania outdoorowych aktywności.

Ta zimowa czapka sportowa oczywiście świetnie sprawdzi się też w niesportowych sytuacjach, szczególnie jesienią i wczesną zimą, gdy niezbędne jest korzystanie z lekkiej ochrony przed chłodem.

Czapka posiada klasyczny krój i dobrze przylega do głowy, dzięki czemu nie tworzy trudnych do ogrzania pustych przestrzeni. Tak jak i inne akcesoria z serii występuje w trzech wariantach kolorystycznych, z których zarówno panie jak i panowie z pewnością wybiorą coś dla siebie. Czapka posiada również certyfikat odpowiedzialnej i ekologicznej produkcji, dzięki czemu możemy być pewni, że wspieramy prośrodowiskową misję Jack Wolfskin.


Informacje dodatkowe:

 • NANUK DYNAMIC PIQUE Q.M.C.: bi-eleastyczny polar zapewniający aktywną regulację wilgoci o strukturze piki po stronie zewnętrznej
  Więcej informacji
  Marka Jack Wolfskin
  Materiał NANUK DYNAMIC PIQUE Q.M.C. (100% poliester)
  Technologie bluesign™, Q.M.C. (Quick Moisture Control), NANUK DYNAMIC
  Waga 35 g (rozmiar L)

  Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.
  Certyfikat bluesign™ powstał z inicjatywy szwarcarskiego producenta tkanin, firmy Schoeller Textil AG z Sevelen. Przyznaje go niezależna, interdyscyplinarna rada, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu, handlu, organizacji konsumenckich i ekologicznych.

  ***

  Napisz własną recenzję
  Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
  Napisz opinię o produkcie:Czapka polarowa SKYLAND CAP dark grey
  Twoja ocena

  Tabela odzieży Jack Wolfskin dla akcesoriów unisex:

  Czapki:

   

  Rozmiar

  S

  M

  L

  Obwód głowy (cm)

  51-54

  54-57

  57-60

   

  Obwód głowy dla czapek uniwersalnych to: 55-59cm.

   

  Rękawiczki:

  Rękawiczki unisex

  XS

  S

  M

  L

  XL

  Obwód dłoni (cm)

  17,5-19

  19,5-21

  21,5-23

  23,5-25,5

  26-28

   

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
  Zobacz Podobne Produkty
  © Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.