Czapka REAL STUFF CAP green haze

SKU
19590-4108

Przemierzanie pieszo Głównego Szlaku Beskidzkiego czy Głównego Szlaku Świętokrzyskiego wiąże się z konfrontacją z różną pogodą, przy czym, gdy robi się chłodno, trzeba mieć w zanadrzu ciepłą czapkę.

W takich sytuacjach najbardziej uniwersalna będzie czapka z mikropolaru, która zajmie niewiele miejsca i którą można mieć przy sobie nawet w trakcie długiej letniej wędrówki, by zawsze czuć się komfortowo.

Real Stuff Cap waży zaledwie 35 g, momentalnie wysycha i dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz, co sprawia, że stanowi świetne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób.

Biegacze z pewnością pokochają ten model, dlatego, że jesienią czy zimą nie będą czuli, przegrzania, ani nie będą mieli mokrej głowy, a kolarze z kolei bez problemu dadzą radę na czapkę ubrać jeszcze kask, co zazwyczaj jest nie do pomyślenia.

Dodatkowym atutem Real Stuff Cap jest duża liczba wariantów kolorystycznych i prosty, uniwersalny design, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi outdooru. Czapki z wilczej kolekcji Jack Wolfskin są wytrzymałe i wystarczają na długie lata użytkowania.


Informacje dodatkowe:

  • TECNOPILE MICRO: bardzo lekki mikropolar o grubości 100
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał TECNOPILE MICRO (100% poliester)
Technologie bluesign™, TECNOPILE
Waga 35g

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.
Certyfikat bluesign™ powstał z inicjatywy szwarcarskiego producenta tkanin, firmy Schoeller Textil AG z Sevelen. Przyznaje go niezależna, interdyscyplinarna rada, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu, handlu, organizacji konsumenckich i ekologicznych.

***

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Tabela odzieży Jack Wolfskin dla akcesoriów unisex:

Czapki:

 

Rozmiar

S

M

L

Obwód głowy (cm)

51-54

54-57

57-60

 

Obwód głowy dla czapek uniwersalnych to: 55-59cm.

 

Rękawiczki:

Rękawiczki unisex

XS

S

M

L

XL

Obwód dłoni (cm)

17,5-19

19,5-21

21,5-23

23,5-25,5

26-28

 

Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.