Dziecięce buty COOGEE LOW white rush

Cena 259,99 zł Od 179,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
4032261-5018
Małe, delikatne dziecięce stopy wymagają delikatnego traktowania. W butach Coogee Low Kids będą nie tylko bezpieczne ale i zawsze w dobrej formie. Coogee Low Kids to wyjątkowo stylowe i również funkcjonalne buty, idealne dla dzieci do miejskiego życia. Lekka, elastyczna i niezwykle przyczepna podeszwa zapewnia pewny krok. Jej delikatne podwyższenie to gwarancja odpowiedniej amortyzacji i ochrony dziecięcej pięty. Z taką ochroną nawet wielogodzinne spacery nie będą im straszne.Warto jednak wspomnieć, że są to buty idealne na każdą pogodę. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiału zapewniającego właściwe oddychanie stopy. Prawidłowa wentylacja to również gwarancja, że bez względu na wysokość temperatury dziecięca stópka nie przegrzeje się. I co ważne – materiał należy do grupy szybkoschnących więc nawet po ulewnym deszczu będziesz mógł wyruszyć w kolejną wyprawę. Dla kogo buty? Dla dzieci aktywnych, nie tylko podczas codziennych czynności ale i dalekich podróży.


Informacje dodatkowe:

 • AIR FLOW MESH: szybkoschnący, mocny materiał siatkowy o delikatnej strukturze 3D
 • CIRCULINER: oddychająca, szybkoschnąca wyściółka poliestrowa
 • syntetyczny materiał wierzchni
 • WOLF RUNLITE: lekka, elastyczna podeszwa butów rekreacyjnych, zapewniająca bardzo dobrą przyczepność
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał AIR FLOW MESH
Materiał uzupełniający MICROFIBER
Podeszwa Jack Wolfskin WOLF RUNLITE
Waga 350 g / para (rozmiar 33)
Wyściółka CIRCULINER (100% poliester)
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Dziecięce buty COOGEE LOW white rush
Twoja ocena

• DZIECI

długość stopy
(w mm)
rozmiar UK rozmiar EUR
153 8 26
160 9 27
166 10 28
173 11 29
180 11,5 30
186 12 31
193 13 32
200 1 33
206 2 34
213 2,5 35
220 3,5 36
226 4 37
233 5 38
239 5,5 39
246 6,5 40

 

UWAGA! W naszym sklepie obuwie oferowane jest wg rozmiarówki angielskiej /UK/ lub europejskiej /EUR/ - rozmiarówka amerykańska /US/ nie jest stosowana.

Aby dopasować swój rozmiar należy zmierzyć długość stopy w skarpetce i na podstawie wyniku pomiaru wyszukać w tabeli odpowiadający jej rozmiar UK lub EUR.

 

O czym warto pamiętać przy dobieraniu rozmiaru obuwia:

 • długość stopy zmienia się w ciagu dnia i w miarę narastającego zmęczenia, jej pomiaru najlepiej dokonywać w połowie dnia, przy średnim zmęczeniu.
 • najdokładniejszy pomiar długości stopy można uzyskać przez obrysowanie jej na kartce papieru i zmierzenie linijką odległości od końca dużego palca do końca pięty
 • pomocniczo można zmierzyć długość wkładki w dotychczas noszonym obuwiu, jednak należy pamiętać, że długość profilowanej wkładki w butach trekkingowych (i długość wyściółki w sandałach turystycznych) jest zwykle o kilka milimetrów dłuższa od długości stopy.
 • buty powinny być dobierane z pewnym naddatkiem, wg fachowych opracowań powinien on wynosić do 5% długości stopy.
 • buty różnych producentów mogą różnić się wielkością o kilka milimetrów, mimo że oznaczone są tym samym rozmiarem.
 • obuwie wspinaczkowe produkowane jest wg standardowej rozmiarówki, jednak długość buta wspinaczkowego zwykle jest znacznie mniejsza od jego odpowiednika wśród zwykłych butów - wynika to ze specyfiki jego pracy, gdzie but powinien być ściśle dopasowany do stopy, palce podkurczone, brak jakichkolwiek wolnych przestrzeni wewnątrz.
  Buty wspinaczkowe należy dobierać w stosunku 1:1 (czyli jeśli nosisz na codzień rozmiar 9 - w butach wspinaczkowych Twoim rozmiarem także jest 9). Dobierz rozmiar tak, by wykluczyć wolną przestrzeń w bucie - ale bez przesady, but nie może katować stopy! Gdy staniesz na palcach - nie możesz czuć ostrego bólu. Buty przymierzaj po południu - na początku dnia stopa jest mniejsza niż po całym dniu chodzenia i pracy.
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.