Spodnie

na stronę
na stronę

Spodnie dla dzieci ekologiczne 

W naszej ofercie znajdziesz spodnie dla dzieci ekologiczne, które doskonale ochronią Twoją pociechę podczas zabawy na dworze. Maluchy potrafią korzystać z pogody jak nikt inny, jednak śnieg, wiatr, a nawet deszcz inspirują je do przeróżnych zabaw w plenerze. Wybierając spodnie dla dzieci eko zapewnisz swoim pociechom maksymalny komfort, a również sobie pomożesz, ponieważ nasze dziecięce spodnie eko są wyjątkowo trwałe i odporne na zanieczyszczenia!

Sklep turystyczny e-Horyzont oferuje m.in. wodoodporne spodnie dziecięce eko. Ciepła odzież w połączeniu z materiałem nieprzemakalnym zapewnia dzieciom warunki do świetnej zabawy, nawet jeśli na dworze pada, sypie i wieje. Wygodne spodnie maluch może zakładać bezpośrednio na ciało lub jako dodatkowe okrycie pod spodenki szkolne. Oferowane przez nas modele często są łączone ze stuptutami, czyli ochraniaczami na buty i łydki, dzięki czemu deszcz i śnieg nie przedostaną się do dziecięcego obuwia. 

Eko spodnie dla Twojego dziecka

Pomimo wysokiej wodoodporności ekologiczny materiał zapewnia wygodę i całkowitą przepuszczalność powietrza! Nasza oferta obejmuje m.in. spodnie dla dzieci eko wykonane z materiału najwyższej jakości, na co jego producenci, jak znana marka Jack Wolfskin, przedstawiają certyfikaty zapewniające o wyjątkowym bezpieczeństwie dla skóry. 

Zastosowanie tkaniny pochodzącej w całości z recyklingu zapewnia jednocześnie ochronę środowiska oraz zdrowia Twojego dziecka. Spodnie dla dzieci ekologiczne to gwarancja wygody podczas każdej zabawy, w tym jazdy na sankach, nartach, czy snowboardzie.  

Jeśli szukasz wygodnych, ekologicznych spodni dla swojego dziecka – zajrzyj na naszą stronę i wybierz najlepszą odzież na zimę!  

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.