Spodnie

na stronę
 1. Dziecięce spodnie narciarskie POWDER MOUNTAIN PANTS KIDS black
  Dziecięce spodnie narciarskie POWDER MOUNTAIN PANTS KIDS black

  Jack Wolfskin

  Cena 434,99 zł Od 304,49 zł
 2. Dziecięce spodnie narciarskie POWDER MOUNTAIN PANTS KIDS pink fuchsia
  Dziecięce spodnie narciarskie POWDER MOUNTAIN PANTS KIDS pink fuchsia

  Jack Wolfskin

  Cena 479,99 zł Od 335,99 zł
 3. Dziecięce spodnie narciarskie POWDER MOUNTAIN PANTS KIDS night blue
  Dziecięce spodnie narciarskie POWDER MOUNTAIN PANTS KIDS night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 479,99 zł Od 335,99 zł
na stronę

Spodnie dla dzieci ekologiczne 

W naszej ofercie znajdziesz spodnie dla dzieci ekologiczne, które doskonale ochronią Twoją pociechę podczas zabawy na dworze. Maluchy potrafią korzystać z pogody jak nikt inny, jednak śnieg, wiatr, a nawet deszcz inspirują je do przeróżnych zabaw w plenerze. Wybierając spodnie dla dzieci eko zapewnisz swoim pociechom maksymalny komfort, a również sobie pomożesz, ponieważ nasze dziecięce spodnie eko są wyjątkowo trwałe i odporne na zanieczyszczenia!

Sklep turystyczny e-Horyzont oferuje m.in. wodoodporne spodnie dziecięce eko. Ciepła odzież w połączeniu z materiałem nieprzemakalnym zapewnia dzieciom warunki do świetnej zabawy, nawet jeśli na dworze pada, sypie i wieje. Wygodne spodnie maluch może zakładać bezpośrednio na ciało lub jako dodatkowe okrycie pod spodenki szkolne. Oferowane przez nas modele często są łączone ze stuptutami, czyli ochraniaczami na buty i łydki, dzięki czemu deszcz i śnieg nie przedostaną się do dziecięcego obuwia. 

Eko spodnie dla Twojego dziecka

Pomimo wysokiej wodoodporności ekologiczny materiał zapewnia wygodę i całkowitą przepuszczalność powietrza! Nasza oferta obejmuje m.in. spodnie dla dzieci eko wykonane z materiału najwyższej jakości, na co jego producenci, jak znana marka Jack Wolfskin, przedstawiają certyfikaty zapewniające o wyjątkowym bezpieczeństwie dla skóry. 

Zastosowanie tkaniny pochodzącej w całości z recyklingu zapewnia jednocześnie ochronę środowiska oraz zdrowia Twojego dziecka. Spodnie dla dzieci ekologiczne to gwarancja wygody podczas każdej zabawy, w tym jazdy na sankach, nartach, czy snowboardzie.  

Jeśli szukasz wygodnych, ekologicznych spodni dla swojego dziecka – zajrzyj na naszą stronę i wybierz najlepszą odzież na zimę!  

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.