Akcesoria

na stronę
 1. Organizer Patagonia Black Hole Cube S chartreuse
  Organizer Patagonia Black Hole Cube S chartreuse

  Patagonia

  Cena 129,00 zł Od 99,99 zł
 2. Kosmetyczka turystyczna Patagonia Black Hole Cube M classic navy
  Kosmetyczka turystyczna Patagonia Black Hole Cube M classic navy

  Patagonia

  Cena 169,00 zł Od 134,99 zł
 3. Kosmetyczka Patagonia Black Hole Cube M black
  Kosmetyczka Patagonia Black Hole Cube M black

  Patagonia

  Cena 169,00 zł Od 134,99 zł
 4. Worek wodoszczelny RE WASTY burly yellow XT
  Worek wodoszczelny RE WASTY burly yellow XT

  Jack Wolfskin

  Od 59,99 zł
na stronę

Ekologiczne akcesoria

Akcesoria turystyczne, jak na prawdziwego biwakowicza przystało, dostępne są w wersji eko, czyli wykonane z ekologicznych tworzyw. W naszym sklepie turystycznym e-Horyzont znajdziesz ekologiczne akcesoria turystyczne pod namiot oraz na wycieczkę w góry, a wszystko w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości!

Na e-Horyzont.pl oferujemy ekologiczne akcesoria turystyczne, które umilą Ci czas spędzony na łonie natury. Każdy podróżnik stawiający na gadżety ułatwiające kontakt z przyrodą znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy m.in. wygodną odzież turystyczną, w tym ciepłe, a jednocześnie przewiewne czapki i rękawice, dzięki którym nie zmarzniesz niezależnie od warunków pogodowych i żaden deszcz, wiatr, czy mżawka nie utrudniają Ci świetnej zabawy. Do naszych ekologicznych kosmetyczek możesz spakować niezbędne artykuły higieniczne i śmiało wybrać się na niezapomnianą wycieczkę w góry, pod namiot lub nad jezioro. 

Akcesoria turystyczne na biwak i w góry

Oferujemy również portfele z ekologicznych materiałów pochodzących z recyklingu, m.in. od producentów takich Jack Wolfskin. Marka swoje produkty wytwarza przede wszystkim z myślą o ochronie środowiska oraz komforcie dla klientów, dlatego czapki, rękawice i inne akcesoria w wersji eko są bardzo elastyczne i zapewniają termoregulację, a dodatkowo charakteryzuje je trwałość, dzięki czemu mogą nam służyć przez wiele sezonów!  

Na stronie sklepu turystycznego e-Horyzont.pl znajdziesz również akcesoria takie jak np. torba do prania odzieży syntetycznej, dzięki której po urlopie wypierzesz swoje ubrania, dodatkowo chroniąc przyrodę przed przedostawaniem się mikroplastiku do wód gruntowych, mórz i oceanów.    

Jeśli wybierasz się w góry lub pod namiot koniecznie przejrzyj ofertę sklepu internetowego e-Horyzont.pl, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne, ekologiczne akcesoria turystyczne! 

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.