Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW MISSION z bukłakiem 5 L blue

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
7640144283582
Filtr do wody LIFESTRAW MISSION - lekki i wydajny filtr do uzdatniania wody pitnej w zestawie z bukłakiem o pojemności 5 litrów. Po napełnieniu bukłaka woda grawitacyjnie przepływa prze filtr i jest gotowa do spożycia.

Zestaw Lifestraw Mission składa się z filtra z zaworem oraz bukłaka na wodę o pojemności 5 litrów.

Po napełnieniu bukłaka woda grawitacyjnie przepływa prze filtr i jest gotowa do spożycia. Filtr umożliwia picie wody bezpośrednio z ujęć powierzchniowych - strumieni, potoków, rzek, jezior, itp.

Bukłak jest wyposażony w zakończony szybkozłączką wężyk o długości ok. 70 cm, zawór z krótkim wężykiem - wylewką (15 cm), system płukania wstecznego oraz pasek na ramię (do transportu z miejsca poboru wody).


Pierwszy filtr Lifestraw został zaprojektowany w 2005 r. jako wyposażenie ratowników pracujących w terenie podczas akcji ratowniczych przy katastrofach naturalnych - powodziach, trzęsieniach ziemi, itp. Zastosowana w nim technologia pozwala na odfiltrowanie 99,999999% bakterii (w tym E. coli), 99,999% pasożytów (Giardia, Cryptosporidium itp.) i 99,999% mikrocząsteczek ze spożywanej wody. Jego prosta budowa i skuteczność upowszechniły go w outdoorze i życiu codziennym, jest w tej chwili używany na całym świecie przez spragnionych podróżników i sportowców.


Szczegóły:

  • usuwa bakterie, pasożyty, pierwotniaki oraz zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe o wielkości powyżej 0,2 mikrona; nie zatrzymuje wirusów
  • technologia filtracyjna HollowFiber - membrana filtracyjna z mikrowłókien
  • żywotność filtra: 18 tysiące litrów wody
  • wydajność filtrowania: 12 litrów wody na godzinę
  • BPA Free - produkt wolny od bisfenolu A

Filtr spełnia normy Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (US EPA) ustanowione dla redukcji bakterii i pierwotniaków  w wodzie pitnej.

Więcej informacji
Marka LifeStraw
Technologie BPA Free!, HollowFiber
Waga 370g
Pojemność 0,5 L
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Filtr do uzdatniania wody LIFESTRAW MISSION z bukłakiem 5 L blue
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.