GORETEX SURROUND

GORE-TEX SURROUND

Buty zaprojektowane w technologii GORE-TEX® SURROUND® oferują pełen komfort 360 stopni dookoła Twoich stóp. Zapewniają wysoką oddychalność przy jednoczesnej trwałej ochronie przed wodą. Twoje stopy pozostają suche, nawet gdy panuje wysoka temperatura.

 

Konstrukcja z otworami wentylacyjnymi po bokach

Opatentowana otwarta konstrukcja buta sprawia, że wilgoć i nadmiar ciepła przenikają przez laminat GORE-TEX® do struktury wkładki dystansowej, a stamtąd na zewnątrz przez boczne otwory wentylacyjne. W rezultacie twoje stopy są suche. Suche stopy zwiększają poczucie komfortu i zmniejszają ryzyko powstawania otarć i odcisków. Obuwie z funkcjonalną podeszwą outdoorową dodatkowo charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i stabilnością.

 

Konstrukcja z otwartą strukturą podeszwy

Buty w tej konstrukcji można łatwo rozpoznać po dużych, pionowych otworach w podeszwie, które pozwalają na odprowadzanie ciepła i wilgoci. Jednocześnie specjalny laminat GORE-TEX® otaczający stopę chroni ją przed wodą z zewnątrz. Warstwa ochronna wykonana z niezwykle odpornej dzianiny zabezpiecza stopy i laminat GORE-TEX® przed kamieniami lub ostrymi przedmiotami.

 

 

Zobacz filmy AKU prezentujące możliwości butów z technologią GORETEX SURROUND:

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.