Impregnat do butów FOOTWEAR BEESWAX

Cena 54,99 zł Od 36,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002141-000

Kiedy podejmujesz decyzję o kupnie dobrych, skórzanych, turystycznych butów w góry, musisz pamiętać też o ich ochronie. Odpowiednia pielęgnacja potrafi wydłużyć życie butów o dobrych kilka lat i zachować je w świetnej formie i niezmienionym wyglądzie. Jednym z produktów, w które powinien się zaopatrzyć posiadacz takiego obuwia jest FOOTWEAR BEESWAX.

Pasta do pielęgnacji obuwia, oparta na wosku pszczelim. Dzięki jej użyciu chronimy buty dodatkowo przed wilgocią, a skóra, z której je wykonano, pozostaje miękka i elastyczna. Ta ochronna pasta została opracowana specjalnie do butów skórzanych i jak podobne produkty tego niemieckiego producenta, znanego z dbałości o etyczną stronę swoich wyrobów, posiada certyfikat BLUESIGN®.

Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swoje buty górskie i prezentować się na szlaku zawsze jak najlepiej, to ten zakup potraktuj jako inwestycję, bo dobrze utrzymane buty, służyć Ci będą dłużej. Nie będzie trzeba kupować nowych co sezon, co pozwoli Ci zaoszczędzić nieco funduszy, które zapewne przeznaczysz na… kolejną podróż.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 549,90
  • pasta do pielęgnacji obuwia
  • do skóry
  • na bazie wosku pszczelego
  • certyfikat bluesign®
Więcej informacji
Technologie bluesign™
Wymiary (wys. x średnica) 3,8 x 7,3 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 120g
Pojemność 100 ml
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do butów FOOTWEAR BEESWAX
Twoja ocena
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.