Impregnat do butów FOOTWEAR BEESWAX

Cena 54,99 zł Od 39,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002141_000

Kiedy podejmujesz decyzję o kupnie dobrych, skórzanych, turystycznych butów w góry, musisz pamiętać też o ich ochronie. Odpowiednia pielęgnacja potrafi wydłużyć życie butów o dobrych kilka lat i zachować je w świetnej formie i niezmienionym wyglądzie. Jednym z produktów, w które powinien się zaopatrzyć posiadacz takiego obuwia jest FOOTWEAR BEESWAX.

Pasta do pielęgnacji obuwia, oparta na wosku pszczelim. Dzięki jej użyciu chronimy buty dodatkowo przed wilgocią, a skóra, z której je wykonano, pozostaje miękka i elastyczna. Ta ochronna pasta została opracowana specjalnie do butów skórzanych i jak podobne produkty tego niemieckiego producenta, znanego z dbałości o etyczną stronę swoich wyrobów, posiada certyfikat BLUESIGN®.

Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swoje buty górskie i prezentować się na szlaku zawsze jak najlepiej, to ten zakup potraktuj jako inwestycję, bo dobrze utrzymane buty, służyć Ci będą dłużej. Nie będzie trzeba kupować nowych co sezon, co pozwoli Ci zaoszczędzić nieco funduszy, które zapewne przeznaczysz na… kolejną podróż.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 549,90
  • pasta do pielęgnacji obuwia
  • do skóry
  • na bazie wosku pszczelego
  • certyfikat bluesign®
Szczegóły
Technologie bluesign™
Wymiary (wys. x średnica) 3,8 x 7,3 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 120g
Kolor producenta nd
Pojemność 100 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do butów FOOTWEAR BEESWAX
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.