Impregnat do butów FOOTWEAR PROOFER

Cena 89,99 zł Od 56,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002131-000

Ten produkt doceni każdy, kto posiada dobre, górskie buty i wie jak ważna jest ich pielęgnacja. Zainwestuj w preparat FOOTWEAR PROOFER, który wyprodukował znany i szeroko polecany producent outdoorowego ekwipunku i odzieży, Jack Wolfskin, jego logo – żółtą łapkę – często widać na szlaku.

Ten preparat nie tylko impregnuje, ale też pielęgnuje skórę, z której wykonano buty, zapobiega jej wysychaniu, dzięki czemu pozostaje sprężysta i miękka przez lata użytkowania. Co ważne, jego użycie na elementach wykonanych z materiałów funkcjonalnych nie zmniejsza ich oddychalności. Dzięki temu mamy pewność, że nawet po użyciu, podczas intensywnego trekkingu but będzie odprowadzał wilgoć na zewnątrz.

Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów obuwia. Podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne, posiada certyfikat BLUESIGN®. W jego składzie, jak również w całym procesie produkcji, nie znajdziemy też szkodliwych substancji PFC.

Kupując buty, nie zapomnij o FOOTWEAR PROOFER – warto go używać i nieprzerwanie cieszyć się każdą wyprawą.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 316,33
  • spray do impregnacji i pielęgnacji obuwia
  • zapobiega wysychaniu skóry
  • pozwala zachować oddychalność
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Więcej informacji
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x średnica) 6 x 8 x 22,3 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 330g
Pojemność 275 ml
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do butów FOOTWEAR PROOFER
Twoja ocena
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.