Ten produkt doceni każdy, kto posiada dobre, górskie buty i wie jak ważna jest ich pielęgnacja. Zainwestuj w preparat FOOTWEAR PROOFER, który wyprodukował znany i szeroko polecany producent outdoorowego ekwipunku i odzieży, Jack Wolfskin, jego logo – żółtą łapkę – często widać na szlaku.

Ten preparat nie tylko impregnuje, ale też pielęgnuje skórę, z której wykonano buty, zapobiega jej wysychaniu, dzięki czemu pozostaje sprężysta i miękka przez lata użytkowania. Co ważne, jego użycie na elementach wykonanych z materiałów funkcjonalnych nie zmniejsza ich oddychalności. Dzięki temu mamy pewność, że nawet po użyciu, podczas intensywnego trekkingu but będzie odprowadzał wilgoć na zewnątrz.

Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów obuwia. Podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne, posiada certyfikat BLUESIGN®. W jego składzie, jak również w całym procesie produkcji, nie znajdziemy też szkodliwych substancji PFC.

Kupując buty, nie zapomnij o FOOTWEAR PROOFER – warto go używać i nieprzerwanie cieszyć się każdą wyprawą.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 316,33
  • spray do impregnacji i pielęgnacji obuwia
  • zapobiega wysychaniu skóry
  • pozwala zachować oddychalność
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x średnica) 6 x 8 x 22,3 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 330g
Kolor producenta nd
Pojemność 275 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do butów FOOTWEAR PROOFER
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.