Impregnat do odzieży APPAREL PROOFER

Cena 89,99 zł Od 59,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002091_000

Gdy nadchodzi sezon na górskie wyprawy, a Twojej kurtce membranowej przyda się odświeżenie, sięgnij po APPAREL PROOFER – środek do impregnacji w sprayu od marki Jack Wolfskin. Niemiecki producent zadbał nie tylko o doskonałą jakość preparatu, ale też o wygodę użytkowania.

Wystarczy że spryskasz równomiernie produkt wiszący na wieszaku i pozostawisz go do wyschnięcia. Spray świetnie odświeża nienasiąkliwość włókien syntetycznych. Ważne, że możesz go stosować do wszystkich rodzajów materiałów funkcjonalnych. Posiada certyfikat BLUESIGN® i jest wolny od PFC.

Użyj impregnatu w sprayu i z radością obserwuj jak deszcz spływa z powierzchni Twojej nienasiąkliwej kurtki, a Ty możesz kolejny raz cieszyć się podróżą, nie ważne jaka jest aktualnie pogoda! Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom Jack Wolfskin.


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 316,33
  • spray do impregnacji i pielęgnacji
  • do wszystkich funkcjonalnych materiałów
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary 6 x 8,1 x 22,3 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 330g
Kolor producenta nd
Pojemność 275 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do odzieży APPAREL PROOFER
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.