Impregnat do odzieży APPAREL PROOFER WASH IN

Cena 74,99 zł Od 59,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002121-000

Uwielbiasz wyprawy w góry, lubisz sprawdzone i wygodne rozwiązania? Nie chcesz by Twoje ukochane produkty odmówiły z czasem posłuszeństwa? Doskonały środek do impregnacji odzieży outdoorowej APPAREL PROOFER WASH IN, którego użycie jest proste i niezwykle skuteczne, to rozwiązanie, dzięki któremu Twój hardshell i softshell odzyska w pełni swoje właściwości i będzie Ci towarzyszyć na niejednej wyprawie.

Preparat stosuje się w praniu, gdzie odświeża nienasiąkliwość materiałów funkcjonalnych, np. takich jak membrany. Impregnuje materiał kurtki i sprawia, że przy kolejnym deszczu znowu zobaczymy kropelki sperlone na materiale, a nie w niego wsiąkające.

Do produkcji APPAREL PROOFER WASH IN nie użyto silikonów. Posiada certyfikat BLUESIGN®. Nie zawiera szkodliwych substancji PFC. Poleca się do wszystkich rodzajów funkcjonalnych.


Informacje dodatkowe:

  • środek do impregnacji
  • do wszystkich funkcjonalnych materiałów
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x średnica) 20,5 x 5,2 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 345g
Pojemność 300 ml
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do odzieży APPAREL PROOFER WASH IN
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.