Impregnat do odzieży APPAREL PROOFER WASH IN

Cena 74,99 zł Od 59,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002121_000

Uwielbiasz wyprawy w góry, lubisz sprawdzone i wygodne rozwiązania? Nie chcesz by Twoje ukochane produkty odmówiły z czasem posłuszeństwa? Doskonały środek do impregnacji odzieży outdoorowej APPAREL PROOFER WASH IN, którego użycie jest proste i niezwykle skuteczne, to rozwiązanie, dzięki któremu Twój hardshell i softshell odzyska w pełni swoje właściwości i będzie Ci towarzyszyć na niejednej wyprawie.

Preparat stosuje się w praniu, gdzie odświeża nienasiąkliwość materiałów funkcjonalnych, np. takich jak membrany. Impregnuje materiał kurtki i sprawia, że przy kolejnym deszczu znowu zobaczymy kropelki sperlone na materiale, a nie w niego wsiąkające.

Do produkcji APPAREL PROOFER WASH IN nie użyto silikonów. Posiada certyfikat BLUESIGN®. Nie zawiera szkodliwych substancji PFC. Poleca się do wszystkich rodzajów funkcjonalnych.


Informacje dodatkowe:

  • środek do impregnacji
  • do wszystkich funkcjonalnych materiałów
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x średnica) 20,5 x 5,2 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 345g
Kolor producenta nd
Pojemność 300 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do odzieży APPAREL PROOFER WASH IN
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.