Impregnat Grangers Performance Repel Plus Spray GRF150

Od 49,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006250

Posiadasz odzież turystyczną? Zastanawiasz się jakie środki używać do prania i impregnacji? W e-horyzont.pl polecamy niezawodną markę Grangers. Uniwersalny impregnat Grangers w atomizerze pozwoli zaimpregnować Twoją odzież, dzięki czemu dłużej utrzyma swoje właściwości. Impregnat zabezpieczy przed przemakaniem odzieży, nie blokując przy tym oddychalności. Specjalna formuła APT opracowana przez markę Grangers nadaje hydrofobowość. Technologia jest bezpieczna dla środowiska, a sam produkt posiada certyfikat bluesign. Impregnat Grangers Performance Repel Plus polecany jest do odzież turystycznej, do odzież z membraną Gore-Tex® lub eVent®. 


Impregnacja odzieży polega wyłącznie na spryskaniu jej preparatem. Po spryskaniu nie zachodzi potrzeba poddania obróbce cieplnej. Pamiętaj, aby impregnowana odzież była czysta!


Technologia APT - autorska technologia marki Grangers zapewniająca odzieży hydrofobowość. Formuła oparta na bazie wody, bez szkodliwych fluorokarbonów. Technologia nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. 

Informacje dodatkowe:
  • pojemność 275 ml;
  • certyfikat bluesign;
  • bezpieczny dla środowiska;
  • aktywacja działania przebiega bez obróbki cieplnej;
  • polecany do odzieży z membraną;
  • łatwe użytkowanie;
  • nie obniża oddychalności. 
Szczegóły
Technologie bluesign™
Marka Grangers
Kolor producenta nd
Pojemność 275 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat Grangers Performance Repel Plus Spray GRF150
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.