Opis
Namiot wyprawowy Tordis I polskiej marki Fjord Nansen to jednoosobowy namiot, który zapewni bezpieczny i komfortowy nocleg podczas najtrudniejszych wędrówek. To namiot do zadań specjalnych - jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie odporny na skrajne warunki meteorologiczne.
Samonośna konstrukcja namiotu umożliwia rozbicie go na skalistych i niedostępnych podłożach, także bez użycia szpilek. Stelaż zewnętrzny pozwoli na jednoczesne rozstawianie tropiku oraz sypialni, np. podczas niespodziewanej ulewy. Tordis I to idealny wybór dla podróżników, którzy chcą zapuścić się daleko w dzikie odstępy i mieć pod ręką namiot, które wytrzyma napór deszczu i wiatru oraz nietypowe podłoże. Dzięki swoim parametrom namiot sprawdzi się w umiarkowanych temperaturach każdej pory roku.
Namiot Fjord Nansen Tordis I łączy ze sobą lekkość, sprytną konstrukcję oraz przestrzenność wnętrza, dzięki technologii DCB (Double Comfort Space) - specjalnemu profilowaniu stelaża tworzącego niemal pionowe ścianki namiotu. W powstałej tak przestrzeni użytkownik znajduje miejsce na komfortowy wypoczynek i sen, a w sytuacji awaryjnej może kogoś przygarnąć do namiotu - zmieszczą się w nim na siedząco dwie wysokie osoby. W sypialni znajduje się komplet kieszeni i oczek do podczepiania linek. Dodatkowy, wewnętrzny przedsionek przyczyni się do większego porządku podczas podróży.
Z namiotem Tordis możesz wyruszyć na samotną wędrówkę Głównym Szlakiem Beskidzkim!
Informacje szczegółowe:
- poszerzona sypialnia dzięki wypionowaniu ścianek bocznych w ramach systemu DCS;
- stelaż duraluminiowy oraz materiały o wyższych parametrach wytrzymałościowych zabezpieczające sypialnię;
- drobna siateczka moskitiery zapewnia ochronę sypialni przed komarami;
- niska waga namiotu;
- dwa przedsionki: wejściowy (większy) i wewnętrzny (mniejszy, dostępny jedynie z sypialni);
- możliwość rozstawienia samego tropiku;
- laminowane szwy tropiku;
- tunele stelażowe umieszczone na zewnątrz tropiku;
- w zestawie znajdują się osobne pokrowce na namiot, stelaż oraz śledzie.
Szczegóły
Materiał tropiku | Poliester Ripstop PU |
---|---|
Materiał sypialni | Poliester Ripstop |
Materiał podłogi | Nylon PU |
Wodoodporność tropiku (mm H2O) | 5 000 |
Wodoodporność podłogi (mm H2O) | 6 000 |
Stelaż | duraluminium anodyzowane 7001 T6 8,5 mm |
Szpilki | duraluminium |
Wymiary po spakowaniu | 43 x 15 cm |
Wymiary przedsionka | 220 x 60 cm |
Wymiary sypialni (dług. x szer. x wys.) | 220 x 70/48 x 95 cm |
Ilość osób | 1 |
Ilość przedsionków | 2 |
Ilość wejść | 1 |
Konserwacja | |
Marka | Fjord Nansen |
Kolor producenta | thyme green |
Waga | 1900 g |
Informacje o producencie | Nazwa producenta: SZANTI Dariusz Staniszewski, Adres: Polska, Szafirowa 1, 80-209 Chwaszczyno, marketing@tuttu.pl |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Jaki namiot kupić i na co zwrócić uwagę?
06/03/2023
% Z kodem extra -10% na odzież damską, męską i dziecięcą! - Sprawdź ›
Jednoosobowy namiot wyprawowy Fjord Nansen Tordis I 2.0 thyme green
% Z kodem extra -10% na odzież damską, męską i dziecięcą! - Sprawdź ›
Wielka wyprzedaż - rabaty aż do -70%! Setki produktów w obniżonych cenach. Sprawdź szczegóły! ››
%Wybierz InPost - i skorzystaj z darmowej wysyłki już od 100 zł. Akcja trwa do 31.12.
Wpisz kod:
i odbierz dodatkowe 5, 7 lub 10% zniżki na wybrane produkty!
Promocja kończy się za:
Sprawdź szczegóły promocji ››
Złap dodatkowe -10% na wybrane produkty z wyprzedaży!
Wpisz kod:
Sprawdź szczegóły ››
SKU:
SKU: apm_5908221333721
Masz pytania do produktu 'Jednoosobowy namiot wyprawowy Fjord Nansen Tordis I 2.0 thyme green' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin