Kosmetyczka dziecięca KIDS WASHROOM coastal blue

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
8002512-1201

Mała kosmetyczka, dla małych odkrywców. Dziecięca kosmetyczka KIDS WASHROOM pomimo swoich niewielkich gabarytów, posiada wszystkie rozwiązania technologiczne i funkcjonalne, które wyróżniają firmę Jack Wolfskin na rynku outdoorowym, a przy tym jest elegancka i przystosowana dla dzieci.  Zaczynając od wykonania, po design. Więc jeśli Twoja pociecha rośnie i potrzebuje już swoich przyborów łazienkowych, to ta kosmetyczka jest świetnym wyborem.

Jest bardzo wytrzymała i odporna na zniszczenia, bo uszyta z gęsto tkanego, a przy tym lekkiego i odpornego materiału ARMATECH PLUS 600D. W jej wnętrzu znajdziesz zgrabne kieszonki i uchwyty, dzięki którym wszystko ma swoje miejsce i możesz odseparować potrzebne rzeczy. Z tyłu kosmetyczki umieszczono dodatkową kieszonkę na zamek.

Swoją kosmetyczkę mały odkrywca może po prostu postawić na umywalce, albo powiesić na haczyku, a jeśli jego łazienką jest leśna polana, może powiesić ją też na okolicznym drzewie, cieszyć się bliskością natury i odkrywać piękno nocy spędzonej pod chmurką.


Informacje dodatkowe:

  • duża komora główna z kieszenią z zamkiem błyskawicznym, 3 kieszonki otwarte i pętelka do mocowania, z tyłu kieszeń z zamkiem błyskawicznym
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Więcej informacji
Materiał ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, 100% PFC FREE
Wymiary 14 x 23 x 8 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 110g
Pojemność 1,5 L

ARMATECH PLUS - ekstremalnie odporny na zniszczenie, przetarcia i rozdarcia mocny materiał poliestrowy, używany przez firmę Jack Wolfskin do wytwarzania plecaków wyprawowych i miejskich oraz toreb i akcesoriów podróżnych. ARMATECH PLUS charakteryzuje się również wysoką wodoodpornością. To materiał, na który promieniowanie UV nie ma dużego wpływu, dzięki czemu nie zmienia barwy.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kosmetyczka dziecięca KIDS WASHROOM coastal blue
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.