Kosmetyczka Patagonia Black Hole Cube M black

Cena 169,00 zł Od 134,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
192964053373

Organizer do torby Patagonia średniej wielkości to doskonały sposób na zorganizowanie i uporządkowanie drobiazgów i akcesoriów w torbie podróżnej. Organizer wykorzystasz do przechowywania np. ładowarki, słuchawek czy innych akcesoriów elektronicznych, dzięki czemu nic już nie zginie pośród większego bagażu. Black Hole Cube może posłuż Ci jako kosmetyczka podróżna. Poręczna, wygodna i niezwykle praktyczna pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe. 


Organizer Patagonia dzięki swoim wymiarom możesz przechowywać w torbie - bagażu głównym lub doczepić ją np. do plecaka turystycznego. Kosmetyczka - organizer została wykonana z wytrzymałego i nienasiąkliwego materiału, który w 100% pochodzi z recyklingu. Dodatkowa impregnacja DWR ochroni jej zawartość przed przemoknięciem zarówno w podróży jak i pod prysznicem. Komora główna została podzielona na dwie siatkowe kieszenie, które doskonale organizują przestrzeń kosmetyczki. Patagonia w trosce o środowisko korzysta z materiałów, które są przyjazne środowisku - za co otrzymała certyfikat bluesign®.


Kosmetyczka Patagonia Black Hole Cube M:

  • wykonana z wytrzymałego poliestru;
  • poliester z warstwą TPU oraz hydrofobową impregnacją DWR zapewnia nienasiąkliwość;
  • materiały pochodzące w 100% z recyklingu;
  • komora główna podzielona na dwie siatkowe kieszonki;
  • duży uchwyt;
  • certyfikat bluesign®;
  • wymiary: ok. 31 x 17 x 11 cm;
  • możliwość przytroczenia do większej torby lub plecaka.


Dodatkowe zdjęcia pochodzą z innej wersji kolorystycznej modelu Black Hole Cube.

Szczegóły
Materiał 100% recycled polyester
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Wymiary ok. 31 x 17 x 11 cm
Marka Patagonia
Waga 200 g
Kolor black
Pojemność 6 L
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

DWR - Durable Water Reppellency oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas procesu produkcji. Zastosowanie technologii DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kosmetyczka Patagonia Black Hole Cube M black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.