Kosmetyczka podróżna CADDIE midnight blue all over

Od 149,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8006841-7775

Każda podróż nierozerwalnie łączy się z pakowaniem – w tym również pakowaniem kosmetyków. Jeśli chcesz uniknąć ich wylania lub po prostu bałaganu w bagażu, koniecznie spakuj je w CADDIE!

W kosmetyczce znajdziesz naprawdę dużo miejsca. Jest w niej aż sześć przegródek, zamykane na zamek błyskawiczny kieszeń wewnętrzna, zewnętrzna i dwie kieszenie boczne. Wewnętrzna kieszeń może zostać odpięta (zamocowana jest na dwa haczyki) i używana jako mniejsza, podręczna kosmetyczka.

CADDIE wyposażona jest w zapięcie w kształcie litery U – dzięki czemu można ją bardzo szeroko otworzyć i bezproblemowo wyjąć dowolny kosmetyk.


Informacje dodatkowe:

  • przestronna, wyściełana komora główna z 6 przegródkami, 2 kieszenie na zamek błyskawiczny, 2 boczne kieszenie na zamek błyskawiczny
  • rączka
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
Szczegóły
Materiał ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, 100% PFC FREE
Wymiary 20 x 26 x 15 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 320g
Pojemność 5 L

ARMATECH PLUS to niezwykle wytrzymały, odporny na przebicie, rozdarcie i przetarcie materiał syntwtyczny stosowany w plecakach i torbach Jack Wolfskin. Za sprawą gęstego splotu charakteryzuje się wysoką nienasiąkliwością, jest także odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu z czasem nie zmienia swojej barwy.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kosmetyczka podróżna CADDIE midnight blue all over
Twoja ocena
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.