Kosmetyczka podróżna EXPEDITION WASH BAG black

Od 139,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8006861-6000

O higienę warto dbać w każdym miejscu i w każdych warunkach, nawet (a może zwłaszcza?) podczas podróży. Umożliwi Ci to EXPEDITION WASH BAG!

Kosmetyczka ta posiada przestronną i wyściełaną komorę z trzema przegródkami. Oprócz tego wewnątrz znajdziesz specjalną kieszeń na szczoteczkę do zębów oraz jeszcze jedną dodatkową, zamykaną na zamek błyskawiczny. 

EXPEDITION WASH BAG można albo postawić, albo zawiesić – niezależnie od pozycji nie traci swojego kształtu. Kosmetyczka wykonana jest z wytrzymałego i wodoodpornego materiału, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.


Informacje dodatkowe:

  • przestronna, wyściełana komora główna z 3 przegródkami, 1 kieszeń na szczoteczkę do zębów, 1 kieszeń wewnętrzna na zamek błyskawiczny
  • pętelki do mocowania
  • FACE OFF 600D: wytrzymała, bardzo wodoodporna tkanina z powłoką PU / ARMATECH PLUS 600D: delikatna i gęsto tkana, trwała i obciążalna tkanina
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał FACE OFF 600D (100% poliester) / ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie 100% PFC FREE
Waga 210g
Wymiary 15 x 28 x 15 cm
Pojemność 5 L

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kosmetyczka podróżna EXPEDITION WASH BAG black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.