Kosmetyczka turystyczna Patagonia Black Hole Cube M classic navy

Od 169,00 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
192964053410

Organizer do torby Patagonia średniej wielkości to doskonały sposób na zorganizowanie i uporządkowanie drobiazgów i akcesoriów w torbie podróżnej. Organizer wykorzystasz do przechowywania np. ładowarki, słuchawek czy innych akcesoriów elektronicznych, dzięki czemu nic już nie zginie pośród większego bagażu. Black Hole Cube może posłuż Ci jako kosmetyczka podróżna. Poręczna, wygodna i niezwykle praktyczna pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe. 


Organizer Patagonia dzięki swoim wymiarom możesz przechowywać w torbie - bagażu głównym lub doczepić ją np. do plecaka turystycznego. Kosmetyczka - organizer została wykonana z wytrzymałego i nienasiąkliwego materiału, który w 100% pochodzi z recyklingu. Dodatkowa impregnacja DWR ochroni jej zawartość przed przemoknięciem zarówno w podróży jak i pod prysznicem. Komora główna została podzielona na dwie siatkowe kieszenie, które doskonale organizują przestrzeń kosmetyczki. Patagonia w trosce o środowisko korzysta z materiałów, które są przyjazne środowisku - za co otrzymała certyfikat bluesign®.


Kosmetyczka turystyczna Patagonia Black Hole Cube M:

  • wykonana z wytrzymałego poliestru;
  • poliester z warstwą TPU oraz hydrofobową impregnacją DWR zapewnia nienasiąkliwość;
  • materiały pochodzące w 100% z recyklingu;
  • komora główna podzielona na dwie siatkowe kieszonki;
  • duży uchwyt;
  • certyfikat bluesign®;
  • wymiary: ok. 31 x 17 x 11 cm;
  • możliwość przytroczenia do większej torby lub plecaka.


Dodatkowe zdjęcia pochodzą z innej wersji kolorystycznej modelu Black Hole Cube.

Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% recycled polyester
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Waga 200 g
Wymiary ok. 31 x 17 x 11 cm
Pojemnosc 6 L

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.
Certyfikat bluesign™ powstał z inicjatywy szwarcarskiego producenta tkanin, firmy Schoeller Textil AG z Sevelen. Przyznaje go niezależna, interdyscyplinarna rada, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu, handlu, organizacji konsumenckich i ekologicznych.

***

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.