Kosmetyczka WASCHSALON port wine

Cena 79,99 zł Od 67,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
86130-2201

Duża pojemna kosmetyczka turystyczna. Kompaktowa po spakowaniu, i praktyczna po rozwieszeniu. Nawet, jeśli podróżujesz do serca dżungli lub na bezludną pustynię, chcesz zadbać o swoją higienę i dobry wygląd. Praktyczna kosmetyczka WASCHSALON pozwoli Ci wygodnie wozić ze sobą zestaw kosmetyków i środków pielęgnacji ciała.

Po zwinięciu kosmetyczka przyjmuje kształt niewielkiej i łatwej do spakowania saszetki. Po rozwieszeniu wszystkie kosmetyki i akcesoria są na wyciągnięcie ręki. Dwie kieszenie zapinane na zamek, duża przestronna kieszeń z siateczki i pięć kieszeni otwartych umożliwią Ci utrzymanie porządku i wygodny dostęp do kosmetyków. WASCHSALON wyposażono w wieszak, oraz lusterko montowane na rzep.

Jeśli zechcesz ją wyprać, wystarczy odczepić lusterko i włożyć kosmetyczkę do pralki. Osiem unikalnych kolorów pomoże Ci wybrać model specjalnie dla Ciebie.


Informacje dodatkowe:

  • 2 kieszenie z zamkiem błyskawicznym, duża kieszeń siatkowa z zamkiem błyskawicznym, 5 kieszeni otwartych
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
  • z zapięciem na klamerkę
Szczegóły
Materiał ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary 19 x 32 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 170g
Pojemność 1 L

ARMATECH PLUS - ekstremalnie odporny na zniszczenie, przetarcia i rozdarcia mocny materiał poliestrowy, używany przez firmę Jack Wolfskin do wytwarzania plecaków wyprawowych i miejskich oraz toreb i akcesoriów podróżnych. ARMATECH PLUS charakteryzuje się również wysoką wodoodpornością. To materiał, na który promieniowanie UV nie ma dużego wpływu, dzięki czemu nie zmienia barwy.

Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kosmetyczka WASCHSALON port wine
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.