Kosmetyczka WASCHSALON redwood

SKU
86130-2029

Duża pojemna kosmetyczka turystyczna. Kompaktowa po spakowaniu, i praktyczna po rozwieszeniu. Nawet, jeśli podróżujesz do serca dżungli lub na bezludną pustynię, chcesz zadbać o swoją higienę i dobry wygląd. Praktyczna kosmetyczka WASCHSALON pozwoli Ci wygodnie wozić ze sobą zestaw kosmetyków i środków pielęgnacji ciała.

Po zwinięciu kosmetyczka przyjmuje kształt niewielkiej i łatwej do spakowania saszetki. Po rozwieszeniu wszystkie kosmetyki i akcesoria są na wyciągnięcie ręki. Dwie kieszenie zapinane na zamek, duża przestronna kieszeń z siateczki i pięć kieszeni otwartych umożliwią Ci utrzymanie porządku i wygodny dostęp do kosmetyków. WASCHSALON wyposażono w wieszak, oraz lusterko montowane na rzep.

Jeśli zechcesz ją wyprać, wystarczy odczepić lusterko i włożyć kosmetyczkę do pralki. Osiem unikalnych kolorów pomoże Ci wybrać model specjalnie dla Ciebie.


Informacje dodatkowe:

  • 2 kieszenie z zamkiem błyskawicznym, duża kieszeń siatkowa z zamkiem błyskawicznym, 5 kieszeni otwartych
  • ARMATECH PLUS 600D: drobno i gęsto tkana, trwała i wytrzymała tkanina
  • z zapięciem na klamerkę
Szczegóły
Materiał ARMATECH PLUS 600D (100% poliester)
Technologie ARMATECH Plus, bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary 19 x 32 cm (otwarta: 48 x 32 x 5 cm)
Marka Jack Wolfskin
Waga 170g
Kolor redwood
Pojemność 1 L

ARMATECH PLUS to niezwykle wytrzymały, odporny na przebicie, rozdarcie i przetarcie materiał syntwtyczny stosowany w plecakach i torbach Jack Wolfskin. Za sprawą gęstego splotu charakteryzuje się wysoką nienasiąkliwością, jest także odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu z czasem nie zmienia swojej barwy.

Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kosmetyczka WASCHSALON redwood
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.