Kuchenka turystyczna gazowa MSR POCKETROCKET 2

Cena 199,99 zł Od 169,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
040818098844

Kuchenka turystyczna POCKETROCKET 2 to nowa wersja klasycznego palnika gazowego dla minimalistów amerykańskiej marki MSR (Mountain Safety Research). PocketRocket jest tak mała, że po złożeniu zmieści się w dłoni, jednak mocą dorównuje swoim większym konkurentkom - jeden litr wody zagotuje w trzy i pół minuty!

POCKETROKET 2 to kompaktowa kuchenka turystyczna, która po złożeniu praktycznie nie zajmuje miejsca w bagażu. Jej ramiona po rozstawieniu stabilnie podtrzymują umieszczony na nim garnek lub czajnik, natomiast jej palnik równomiernie rozprowadza ciepło po podstawie naczynia. Regulacja płomienia jest precyzyjna i umożliwia wygodne gotowanie zarówno na dużym, jak i na małym ogniu.

Kuchenka PocketRocket 2 jest przeznaczona dla doświadczonego turysty, który dąży do jak najniższej wagi zabieranego ze sobą wyposażenia, a jednocześnie zależy mu na zabraniu kompletu jego elementów, koniecznych podczas długiej wyprawy. PocketRocket 2 świetnie odnajdzie się podczas wielodniowych wędrówek z plecakiem czy też na długich rowerowych wyprawach.

A zatem - jeśli potrzebujesz małej, wyjątkowo lekkiej, a jednocześnie solidnej i  niezawodnej kuchenki turystycznej, to POCKETROCKET 2 spod znaku amerykańskiej marki MSR może być optymalnym wyborem!


Kuchenka turystyczna MSR POCKETROCKET 2 - szczegóły:

  • kuchenka została stworzona dla turystów szukających kuchenki bardzo lekkiej, kompaktowej, o dużej mocy;
  • mocowanie palnika umożliwia jej stosowanie z praktycznie wszystkimi kartuszami wielorazowymi, z zaworem zakończonym gwintem  (MSR, Optimus, Primus, Pinguin, itp.);
  • czas działania palnika przy kartuszu 227 g wynosi ok. 60 min - to średnie zużycie gazu w warunkach optymalnych czyli bez wiatru, w temp. ok. +20°C
  • kartusz nie wchodzi w skład zestawu (do nabycia osobno)
  • w komplecie futerał z tworzywa;
  • wersja bez piezozapalnika.

Uwaga! Cena nie zawiera kartusza gazowego.

Kuchenka przeznaczona do eksploatacji z pojemnikami z zaworem gwintowym na mieszankę Butanu-Izobutanu-Propanu lub podobnymi, spełniającymi normę EN 417 lub EN 521.

Szczegóły
Czas zagotowania 1 litra wody 3 min 30"
Moc kuchenki 2400 kW
Pasujące kartusze Pinguin, Optimus, GoSystem, Primus
Marka MSR
Waga 73 g
Kolor nd
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kuchenka turystyczna gazowa MSR POCKETROCKET 2
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.