Kuchenka turystyczna gazowa MSR POCKETROCKET DELUXE

Cena 399,99 zł Od 339,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
040818109557

Kuchenka turystyczna POCKETROCKET DELUXE to klasyczny palnik gazowy amerykańskiej marki MSR (Mountain Safety Research), w wersji luksusowej - posiada regulator ciśnienia oraz wbudowany piezozapalnik.

PocketRocket Deluxe jest tak mała, że po złożeniu zmieści się w dłoni, jednak mocą dorównuje znacznie większym konkurentkom - jeden litr wody zagotuje w trzy minuty i dwadzieścia sekund!

POCKETROKET DELUXE to kompaktowa kuchenka turystyczna, która po złożeniu praktycznie nie zajmuje miejsca w bagażu. Jej ramiona po rozstawieniu stabilnie podtrzymują umieszczony na nim garnek lub czajnik. Palnik kuchenki równomiernie rozprowadza ciepło po podstawie naczynia, a regulator ciśnienia nieustająco podtrzymuje taką samą wysokość płomienia - mimo ubytku gazu w kartuszu! Regulacja płomienia jest precyzyjna i umożliwia wygodne gotowanie zarówno na dużym, jak i na małym ogniu. Wbudowany w kuchenkę wyjątkowo trwały piezozapalnik gwarantuje jej uruchomienie zawsze, nawet gdy zamokną Ci wszystkie zapałki!

Kuchenka PocketRocket Deluxe jest przeznaczona dla doświadczonego turysty, który dąży do jak najniższej wagi zabieranego ze sobą wyposażenia, a jednocześnie zależy mu na zabraniu kompletu jego elementów, koniecznych podczas długiej wyprawy. PocketRocket Deluxe jest przeznaczona do użytku podczas wielodniowych wędrówek z plecakiem czy też na długich rowerowych wyprawach.

Turysto i podróżniku - jeżeli potrzebujesz małej, wyjątkowo lekkiej, a jednocześnie solidnej i  niezawodnej kuchenki turystycznej, to POCKETROCKET DELUXE spod znaku amerykańskiej marki MSR może być optymalnym wyborem!


Kuchenka turystyczna MSR POCKETROCKET DELUXE - szczegóły:

  • kuchenka została stworzona dla turystów szukających kuchenki bardzo lekkiej, kompaktowej, o dużej mocy;
  • wyposażona w regulator ciśnienia, podtrzymujący tą samą wysokość płomienia w miarę ubytku gazu w kartuszu;
  • mocowanie palnika umożliwia jej stosowanie z praktycznie wszystkimi kartuszami wielorazowymi, z zaworem zakończonym gwintem  (MSR, Optimus, Primus, Pinguin, itp.);
  • czas działania palnika przy kartuszu 227 g wynosi ok. 60 min - to średnie zużycie gazu w warunkach optymalnych czyli bez wiatru, w temp. ok. +20°C
  • kartusz nie wchodzi w skład zestawu (do nabycia osobno)
  • w komplecie pokrowiec;
  • wersja z wbudowanym piezozapalnikiem.

Uwaga! Cena nie zawiera kartusza gazowego.

Kuchenka przeznaczona do eksploatacji z pojemnikami z zaworem gwintowym na mieszankę Butanu-Izobutanu-Propanu lub podobnymi, spełniającymi normę EN 417 lub EN 521.

Szczegóły
Czas zagotowania 1 litra wody 3 min 20"
Moc kuchenki 2400 kW
Pasujące kartusze Pinguin, Optimus, GoSystem, Primus
Marka MSR
Waga 83 g
Kolor nd
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kuchenka turystyczna gazowa MSR POCKETROCKET DELUXE
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.