1. Kurtka puchowa męska 365 GETAWAY JACKET M black
  Kurtka puchowa męska 365 GETAWAY JACKET M black
  Cena 1 179,00 zł Od 999,99 zł

  Jack Wolfskin

 2. Kurtka puchowa męska 365 GETAWAY JACKET M atlantic deep
  Kurtka puchowa męska 365 GETAWAY JACKET M atlantic deep
  Cena 1 179,00 zł Od 999,99 zł

  Jack Wolfskin

 3. Męska kurtka ocieplana ULTIMATE ARGON JACKET M rusty orange
  Męska kurtka ocieplana ULTIMATE ARGON JACKET M rusty orange
  Cena 619,99 zł Od 559,99 zł

  Jack Wolfskin

Kurtki zimowe męskie Jack Wolfskin

Kurtka zimowa to obowiązkowy element garderoby każdego mężczyzny. Niezależnie od tego jak długo przebywasz na zewnątrz w czasie niskich temperatur, zawsze potrzebna jest ochrona przed chłodem. Jack Wolfskin to marka, która jak mało kto zna się na produkcji ciepłych kurtek zimowych. Męskie kurtki zimowe Jack Wolfskin to funkcjonalne, wygodne i stylowe kurtki, które nadadzą charakteru każdej męskiej stylizacji. Jeśli zimą Twoja aktywność ogranicza się tylko do krótkich spacerów polecamy kurtki puchowe z wypełnieniem o mniejszej sprężystości. Jednostką, która opisuje sprężystość puchu jest cuin, mówiąc w skrócie im wyższa wartość tym kurtka cieplejsza. Natomiast jeśli planujesz długie spacery polecamy kurtki puchowe zimowe, które charakteryzują się wysokim cuin. Dobrym wyborem będą również kurtki zimowe ze sztucznym wypełnieniem lub z wypełnieniem łączonym.

Technologie w kurtkach Jack Wolfskin

Jack Wolfskin w swoich zimowych kurtkach stosuje różne rodzaje wypełnień, w zależności od Twojego gustu oraz planowanej, zimowej aktywności możesz wybrać tą, która spełni Twoje oczekiwania. Kurtki zimowe mogą być wypełnione naturalnym puchem gęsim lub kaczym, gwarantując wysoką izolacje cieplną, niską wagę oraz możliwość skompresowania kurtki do małych rozmiarów. Następnie mamy kurtki zimowe z wypełnieniem z włókien syntetycznych np. Fibercloud czy Microguard. Włókna syntetyczne podobnie jak puch posiadają doskonałe właściwości ocieplające, jednak są bardziej odporne na działanie wilgoci oraz szybciej schną. W efekcie czego takie kurtki świetnie sprawdzą się podczas wędrówek, a także wypraw w wilgotne rejony świata. Kolejne, równie dobre i zapewniające ciepło wypełnienie to DownFiber, który łączy w sobie właściwości naturalnego puchu oraz włókien syntetycznych. Zapewnia wysoką izolację cieplną, jest odporny na działanie wilgoci, szybko schnie, a także podobnie jak kurtki z puchem naturalnym może mieć niewielkie wymiary po złożeniu.

Praktyczne detale kurtek zimowych

Kurtki zimowe Jack Wolfskin są niezwykle funkcjonalne, dzięki czemu sprawdzą się podczas wielu aktywności fizycznych, w drodze do pracy czy na uczelnie. Wśród oferowanych produktów po za tradycyjnymi kurtkami znajdziesz tutaj również męskie kurtki narciarskie, a także męskie parki. W zależności od modelu, męskie kurtki zimowe Jack Wolfskin posiadają po pierwsze: liczne kieszonki, które pomieszczą rękawice oraz cenne drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką. Możliwość regulacji dolnego obwodu, regulacje mankietów, a także kaptury z regulacją pola widzenia. Niektóre modele posiadają odpinane kaptury oraz odpinane obszycia ze sztucznego futra. Męskie kurtki zimowe Jack Wolfskin to także membrana Texapore (wybrane modele), która zapewnia kurtkom wodoszczelność, wiatroszczelność oraz doskonałą oddychalność.

Kolekcja męskich kurtek zimowych

Sklep turystyczny e-horyzont.pl to szeroki wybór kurtek zimowych, męskich kurtek ocieplanych, a także uniwersalnych kurtek 3w1, które sprawdzą się zimą oraz osobno w cieplejszych porach roku. Wśród najbardziej popularnych modeli można wyróżnić kurtki z serii: Helium, Troposhere, Exolight, a także kurtki 3w1: Arland, Norrland czy Gotland. Dla fanów białego szaleństwa na stoku polecamy kurtki Exolight, a dla Panów lubiących przedłużane męskie parki: Glacier Canyon czy Skagen Parka.

 

 

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.