Mały plecak dziecięcy BUTTERCUP blue capri

Od 139,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
2003761-1355

Dziecko od najmłodszych lat usamodzielnia się między innymi dzięki przedmiotom, które ułatwiają mu organizowanie przestrzeni i czasu. Plecak jest znakomitym prezentem dla małego odkrywcy, ponieważ uczy pilnowania i przenoszenia rzeczy, które są w danej sytuacji najbardziej potrzebne. Poznaj model dziecięcy BUTTERCUP, najmniejszy wariant w kolekcji JACK WOLFSKIN.

Kolorowy plecak Jack Wolfskin jest przeznaczony dla maluchów już od drugiego roku życia. Lekkość materiału CROSS RIP 300D znakomicie łączy się z jego wytrzymałością na rozdarcia.

Oprócz komory głównej z kieszenią wewnętrzną do dyspozycji oddano kieszeń przednią z małą komorą wewnętrzną oraz dwie siatkowe kieszenie wewnętrzne. Plecak dziecięcy BUTTERCUP może służyć do przenoszenia mniejszych zabawek, drugiego śniadania czy bidonu z napojem. Dla bezpieczeństwa przymocowano elementy odblaskowe, a dla najmłodszych, dodatkową atrakcją jest tabliczka do odrysowywania kształtów, połączona z linijką, gdzie rodzic może umieścić swoje dane, na wypadek zgubienia plecaczka.


Informacje dodatkowe:

 • SNUGGLE UP: wygodny system nośny z szerokimi paskami na ramiona, wyjątkowo dobrze rozkładający ciężar
 • regulowany i odpinany pas piersiowy
 • tabliczka na dane właściciela z szablonem do rysowania i linijką
 • wyściełane dno
 • elementy odblaskowe
 • komora główna z komorą wewnętrzną, kieszeń przednia z małą komorą wewnętrzną i 2 elastyczne siatkowe kieszenie zewnętrzne
 • okienko na dane właściciela
 • CROSS RIP 300D: wytrzymała na rozdarcia, lekka tkanina ze wzmacniającymi nićmi
 • odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia
Szczegóły
Materiał CROSS RIP 300D (100% poliester)
Materiał dna CROSS RIP 300D (100% poliester)
Materiał korpusu CROSS RIP 300D (100% poliester)
System nośny SNUGGLE UP
Technologie SNUGGLE UP, bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 28 x 22 x 18 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 270g
Pojemność 4,5 L

SNUGGLE UP - system nośny plecaków miejskich i codziennego użytku opracowany przez firmę Jack Wolfskin. System SNUGGLE UP zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała i równomierne rozłożenie obciążenia poprzez umieszczenie pasów nośnych w formie szerokiej uprzęży bezpośrednio na ramionach użytkownika. Wyściełany pianką EVA na całej powierzchni tył plecaka zapewnia ochronę i komfort noszenia. Obciążenie jest równomiernie rozłożone na dużej całej powierzchni pleców i ramion, natomiast obciążenie punktowe ramion jest wyraźnie zredukowane, przez co noszenie nawet mocno obciążonego plecaka jest wygodne i pnie męczy użytkownika.

Niezwykle wygodny system nośny do plecaków na co dzień: wyjątkowo szerokie pasy nośne, płaskie jarzmo w obszarze karku oraz wyściółka z tworzywa EVA w całym obszarze pleców dają wyjątkowy efekt, który odróżnia system nośny SNUGGLE UP od systemów stosowanych w tradycyjnych plecakach na co dzień. Obciążenie jest równomiernie rozkładane na dużej wyściełanej powierzchni pleców i ramion. Punktowe obciążenie w zakresie ramion jest wyraźnie zredukowane i plecak zawsze doskonale przylega do pleców.

Zalety systemu SNUGGLE UP:

 • miękkie, komfortowe dopasowanie do ramion i pleców użytkownika
 • równomierne rozłożenie obciążenia
 • miękką, elastyczna wyściółka ze spienionego tworzywa EVA
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Mały plecak dziecięcy BUTTERCUP blue capri
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.