Mapa turystyczna Compass GÓRY BYSTRZYCKIE, GÓRY ORLICKIE 1:35 000 laminowana

Od 15,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
compass_gory_bystrzyckie_orlickie

Mapa turystyczna  GÓRY BYSTRZYCKIE, GÓRY ORLICKIE to wydana przez krakowskie wydawnictwo Compass jednostronna mapa w SKALI 1:35 000. Swoim zakresem obejmuje ona cały obszar Gór Bystrzyckich i Gór Orlickich, wraz z największymi atrakcjami regionu - uzdrowiskiem w Dusznikach-Zdroju, zabytkowym wiaduktem kolejowym w Lewinie Kłodzkim, słynnym ogrodem japońskim w Jarkowie i zamkiem w Międzylesiu.

Zachodnią granicę mapy wyznaczają Uhřínov i Deštné v Orlických horách, północny - Duszniki-Zdrój, Szczytna i Polanica-Zdrój. Wschodni kraniec mapy sięga Kłodzka, Bystrzycy-Kłodzkiej i Międzylesia, natomiast południowy - Klášterca nad Orlicí i Kamieńczyka.

Uzupełnieniem mapy jest część opisowa - informator krajoznawczy o regionie i opatrzone zdjęciami polecane miejsca warte odwiedzin oraz plany centrów ważniejszych miast - Kudowy-Zdroju, Dusznik-Zdroju, Polanicy-Zdroju, Zieleńca, Bystrzycy-Kłodzkiej, Długopola-Zdroju, Międzylesia oraz czeskiego miasta Náchod.

Uzupełnieniem mapy jest część opisowa - informator krajoznawczy o regionie i opatrzone zdjęciami polecane miejsca warte odwiedzin oraz plany centrów ważniejszych miast - Międzygórza i Stronia Śląskiego.

Najwyższym szczytem Gór Bystrzyckich jest położona w południowej ich części Sasanka (985 m n.p.m.). W Górach Orlickich najwyższa jest położona po czeskiej stronie granicy Wielka Desztna (1115 m n.p.m.), zaś w części polskiej - leżąca na granicy Orlica (1084 m n.p.m.).

Treść mapy Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie umożliwia sprawne poruszanie się w terenie górskim -  naniesiono na nią wszystkie szlaki turystyczne (piesze, rowerowe i narciarskie), drogi bite i ścieżki, kempingi i schroniska turystyczne, oznaczono też atrakcje przyrodnicze i krajoznawcze. Piesze szlaki turystyczne posiadają czasy przejść. Cieniowanie mapy oddaje plastycznie rzeźbę terenu.


Dodatkowe informacje:

  • mapa jednostronna w skali 1:35 000;
  • mapa laminowana dwustronnie - wodoodporna;
  • poziomice co 10 m;
  • siatka kartograficzna co 1 minutę;
  • mapa opracowana w układzie współrzędnych PL-1992;
  • ustawienie odbiornika GPS: WGS-84.
Szczegóły
Marka Compass
Format B1 (68 x 98 cm)
Laminowana Tak
Rodzaj mapa turystyczna
Rok wydania 2021
Skala 1:35 000
Wydanie II
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Mapa turystyczna Compass GÓRY BYSTRZYCKIE, GÓRY ORLICKIE 1:35 000 laminowana
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.