Hoka One One

Hoka One One to marka specjalizująca się w butach biegowych. W jej ofercie znajdziesz modele dla każdego biegacza i biegaczki. Szczególne uznanie marka zdobyła wśród biegaczy długodystansowych, choć początkujący biegacze również znajdą tutaj coś dla siebie.  Nietypowa budowa, unikatowa podeszwa, łódkowaty kształt oraz interesujące kolory - to cechy, które wyróżniają buty Hoka One One na tle innych marek biegowych. Sprawdź ofertę i wybierz idealne buty do biegania.

Hoka One One
na stronę
na stronę

Jak powstały buty do biegania Hoka One One

W 2009 roku Nicolas Mermoud i Jean-Luc Diard chcieli pomóc biegaczom w szybszym pokonywaniu zbiegów, co miałoby wpływ na lepsze wyniki na mecie. Projektując buty do szybszych zbiegów, nieumyślnie zaprojektowali model, który w niedługim czasie zrewolucjonizował rynek biegowy. Aby poznać odpowiedzi na pytanie: jak być szybszym, projektanci brali udział w wielu zawodach, nie tylko biegowych. Inspiracje podczas projektowania czerpali także z kolarstwa, narciarstwa biegowego czy surfingu. Buty do biegania Hoka One One wyróżniają się nowoczesnym stylem, kształtem oraz wzornictwem. Tej marki nie da się pomylić z żadną inną.

Buty Hoka One One – nie tylko dla profesjonalistów

Buty Hoka One One nie od razu przypadły do gustu wszystkim miłośnikom biegania. Niektórzy uważali je za abstrakcyjny pomysł lub chwilową modę. Jednak po tym, jak biegacze zaczęli wygrywać wyścigi mając na nogach buty Hoka One One, zwróciły one uwagę szerszego grona. W krótkim czasie buty stały się popularne zarówno wśród profesjonalistów, biorących udział w zawodach, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Obecnie marka dostępna jest prawie na całym świecie, a jej charakterystyczny kształty stał się niezwykle rozpoznawalny.

Technologie w butach Hoka One One

Buty Hoka One One mają sprawić, że bieganie stanie się jeszcze łatwiejsze, a wyniki coraz lepsze.  W butach zastosowano szereg technologii, które mają ułatwić pokonywanie kolejnych kilometrów. Marka, oprócz swoich autorskich technologii, korzysta także ze znanych i cenionych rozwiązań jak podeszwa Vibram® czy membrana Gore-Tex®. O to kilka z autorskich rozwiązań marki:

Meta-Rocker – stworzona po to, aby napędzać biegaczy do przodu. Specjalna konstrukcja uzupełnia naturalny cykl chodu, zmniejszając różnicę wysokości między palcami, a piętą.

Active Foot Frame – obejmuje piętę i bezpiecznie osadza ją w wysoce amortyzowanej podeszwie środkowej.

Profly™ - ,,inteligentna amortyzacja” dwuczęściowa podeszwa środkowa, która dba o amortyzację podczas lądowania oraz dynamiczne wybicie z palców.

J-Frame™ - stworzona, aby zwalczyć nadpronację. Twardsza pianka w środkowej części podeszwy zapewnia dodatkowe wsparcie w miejscach, w których stopa kieruje się do wewnątrz.

Buty do biegania Hoka One One w sklepie e-Horyzont.pl

Marka Hoka One One to nowość w sklepie turystycznym e-Horyzont. Bieganie to dla nas kolejna część outdooru, którą chcemy odkrywać razem z Wami. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie najbardziej charakterystyczne buty do biegania: Speedgoat 4, Challenger Atr 6 czy Torrent 2. Każdy z tych modeli dostępny jest w wersji damskiej, jak i męskiej.  Niezależnie czy zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy biegasz ultramaratony, te buty zostały stworzone dla Ciebie. Jeśli nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najlepszy, napisz do nas – pomożemy dopasować idealne buty do Twoich potrzeb. Modele dostępne w naszym sklepie wykonane są z syntetycznych materiałów, w tym także z materiałów pozyskanych z recyklingu. Jeśli zatem poszukujesz wegańskich butów do biegania to marka Hoka One One sprawdzi się doskonale.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.