Manaslu

na stronę
na stronę

Manaslu Outdoor - nowa marka na rynku outdooru

Marka Manaslu to kosmetyczna nowość na rynku outdoorowym. Kremy zostały stworzone z myślą o aktywnych osobach, których skóra potrzebuje skutecznej ochrony. Kremy Manaslu idealnie sprawdzą się podczas wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. Specjalnie wyselekcjonowane składniki naturalne zapewnią ochronę przed czynnikami zewnętrznymi jak np. promieniowanie słoneczne czy wiatr. Kremy chronią, pielęgnują, nawilżają, a także przyspieszają regenerację naskórka.

Krem Manaslu City Outdoor został stworzony do miejskich aktywności, ale także codziennych podróży do pracy. Posiada filtr SPF 30, chroniący przed szkodliwym działaniem słońca. Dodatkowo, krem tworzy niewidzialną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza. Świetnie sprawdzi się w wielkich miastach, gdzie w porze jesienno-zimowej występuję smog.

Techniczne kremy dla aktywnych osób

Krem Manaslu Extreme Outdoor został stworzony do zadań specjalnych. Ten techniczny krem zapewni ochronę zarówno przed słońcem (filtr SPF 50), wiatrem, jak i mrozem czy wilgocią. Krem tworzy na skórze ochronną membranę, która utrzymuje się do 12 godzin, jest odporna na pot i ścieranie. Techniczny krem Manaslu to skuteczna ochrona i pielęgnacja skóry, narażonej na najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Lekkie i poręczne opakowania zmieszczą się w każdej kosmetyczce, nawet męskiej! Manaslu Outdoor to marka, których kremy są odpowiednie dla wegan i w ponad 80% wyprodukowane ze składników naturalnych. Dedykowane są dla każdego typu cery. Jedno opakowanie wystarcza na 30-50 użyć, w zależności od ilości aplikowanego kremu.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.