Milo

Milo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek outdoorowych. W ofercie Milo dostępnej w naszym sklepie turystycznym e-horyzont.pl znajdziesz wyjątkowo wygodne oraz wytrzymałe spodnie trekkingowe, wiatroszczelne spodnie softshell, a także akcesoria turystyczne jak stuptuty. Spodnie Milo wykonane są z materiałów odpornych na przetarcia tak, aby górskie wędrówki nie powodowały uszkodzeń, a spodnie mogły być towarzyszem podczas wielu wypraw outdoorowych. U nas znajdziesz popularne i cenione modele spodni trekkingowych jak: Vino, Lahore czy Brenta. Planując wyjazd w góry lub długie wędrówki sprawdź polską markę i wybierz wygodne i stylowe spodnie Milo.

Strona
na stronę
 1. Saszetka biodrowa Milo Coala jeans
  Saszetka biodrowa Milo Coala jeans

  Milo

  Cena 79,99 zł Od 69,99 zł
 2. Spodnie trekkingowe Milo Tacul Lady grey/red zips
  Spodnie trekkingowe Milo Tacul Lady grey/red zips

  Milo

  Cena 349,90 zł Od 299,99 zł
 3. Spodnie trekkingowe Milo Tacul Pants Men black
  Spodnie trekkingowe Milo Tacul Pants Men black

  Milo

  Cena 349,90 zł Od 299,99 zł
 4. Spodnie polarowe Milo Anas red/black
  Spodnie polarowe Milo Anas red/black

  Milo

  Cena 289,90 zł Od 259,99 zł
 5. Spodnie polarowe Milo Anas black
  Spodnie polarowe Milo Anas black

  Milo

  Cena 289,90 zł Od 259,99 zł
 6. Torebka biodrowa Milo Heffo lime green/blue
  Torebka biodrowa Milo Heffo lime green/blue

  Milo

  Cena 59,99 zł Od 49,99 zł
 7. Saszetka biodrowa Milo Heffo lime green/red
  Saszetka biodrowa Milo Heffo lime green/red

  Milo

  Cena 59,99 zł Od 49,99 zł
 8. Spodnie męskie VINO grey/black/red zips
  Spodnie męskie VINO grey/black/red zips

  Milo

  Cena 359,90 zł Od 319,99 zł
 9. Torebka na ramię Milo Akra lime green/blue
  Torebka na ramię Milo Akra lime green/blue

  Milo

  Cena 69,99 zł Od 59,99 zł
 10. Torebka na ramię Milo Akra lime green/red
  Torebka na ramię Milo Akra lime green/red

  Milo

  Cena 69,99 zł Od 59,99 zł
 11. Męskie spodnie turystyczne Milo Vino tomato
  Męskie spodnie turystyczne Milo Vino tomato

  Milo

  Cena 359,90 zł Od 319,99 zł
 12. Spodnie skitourowe Milo Brenta black
  Spodnie skitourowe Milo Brenta black

  Milo

  Cena 379,90 zł Od 284,90 zł
 13. Spodnie techniczne Milo Atero black/dark grey
  Spodnie techniczne Milo Atero black/dark grey

  Milo

  Cena 349,90 zł Od 299,99 zł
Strona
na stronę

O marce Milo

Milo to czołowy polski producent odzieży wspinaczkowej oraz outdoorowej. Marka powstała w 1989r. dzięki czemu posiada już spore doświadczenie na rynku turystycznym. Milo z każdym rokiem poszerza swoją  ofertę oraz ulepsza dotychczasowe modele. Ta polska firma stawia na innowacyjność, wykorzystanie wszelkich nowinek technologicznych, ale również proste i skuteczne rozwiązania. Milo konsekwentnie dąży do uzyskania możliwie doskonałego zestawu odzieży wspinaczkowej i outdoorowej. Dzięki współpracy ze specjalistami, naukowcami oraz sportowcami osiągają co raz większe sukcesy. Marka charakteryzuje się dbałością o każdy szczegół, dokładnością, ciekawym designem, który tworzy zręczne połączenie tradycji z nowoczesnością.

Funkcjonalności odzieży marki Milo

Wybór wysokiej jakości surowców, nadzór nad każdym etapem produkcji, testy w ekstremalnych warunkach sprawiają, że Milo stale zyskuje klientów. Każdy z produktów dostępnych w asortymencie marki został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, wygodzie oraz swobodzie podczas uprawiania licznych sportów górskich. Firma dąży do zminimalizowania trudności związanych ze wspinaczką czy innymi outdoorowymi wyzwaniami, aby użytkownicy mogli skupić się wyłącznie na radości z wykonywanej pasji.

Spodnie trekkingowe Milo

W ofercie sklepu turystycznego e-horyozont.pl znajdziesz szeroki wybór spodni trekkingowych, spodni softshellowych i turystycznych w przystępnych cenach. Spodnie Milo charakteryzują się wysoką odpornością na skalne przetarcia, co szczególnie ważne gdy wybieramy się w góry. Od lat najchętniej wybieranym modelem są m.in. spodnie Milo Vino zarówno w wersji dla kobiet jak i mężczyzn. Spodnie trekkingowe Milo posiadają często zamki przy nogawkach dla lepszego dopasowania do górskiego czy trekkingowego obuwia. Liczne kieszonki pozwolą zabrać najcenniejsze rzeczy, które chcesz mieć w zasięgu ręki. Wybierając się w góry, na wyjazd turystyczny czy codzienny spacer postawmy na komfort poruszania się – z odzieżą Milo, ten komfort mamy zapewniony. Ważną sprawą jest fakt, że wszystkie produkty produkowane są przez polską markę.

Sprawdź markę Milo na e-horyzont.pl i wybierz najlepsze spodnie trekkingowe dla siebie i swoich bliskich. Milo to połączenie wygody, stylu, jakości i dobrej ceny!

 

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.