Pajak

PAJAK to polski producent odzieży i sprzętu turystycznego, ceniony również poza granicami kraju. Rodzinna firma prowadzona przez Andrzeja i Ewę Pająk od 1983 roku stawia przede wszystkim na produkty wysokiej jakości z puchowym wypełnieniem. Swoją pasją do outdooru i innowacyjnych rozwiązań dzielą się z Bielska-Białej u podnóża Beskidu, gdzie firma ma swoją siedzibę. W sklepie e-horyzont.pl znajdziesz produkty firmy Pajak, które sprawdzają się w różnych warunkach: od letnich biwaków, po zimowe ekspedycje.

na stronę
  1. Śpiwór puchowy Pajak Core 250 navy
    Sale
    Śpiwór puchowy Pajak Core 250 navy

    Pajak

    Cena 1 169,00 zł Od 1 049,99 zł
na stronę

O marce Pajak

Marka Pajak to rodzinna firma, która swoje produkty projektuje i tworzy w całości w Polsce, a dokładniej w pracowni w Bielsku-Białej u podnóża gór Beskidu. Zarządzana przed Andrzeja i Ewę Pająk z pomocą młodego i oddanego zespołu, który łączy przede wszystkim pasja do outdooru i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu ich produkty zyskały uznanie formacji militarnych takich jak jednostka specjalna GROM, która wyposażona jest zarówno w śpiwory, jak i kurtki marki Pajak. Ponadto marka współpracuje z miłośnikami outdooru, a jednym z nich jest Andrzej Bargiel – polski skialpinista, który w kombinezonie od marki Pajak zjechał na nartach z K2, czyli drugiego po względem wysokości szczytu na świecie.

Produkty marki Pajak

Prawdą jest, że marka Pajak może poszczycić się sławą na całym świecie – produkty z wypełnieniem z polskiego puchu cieszą się dobrą sławą, zwłaszcza wśród osób wybierających się na zimowe ekspedycje, czy wyprawy górskie. W ofercie marki Pajak znajdziesz kurtki, spodnie, śpiwory, oraz inne akcesoria z wypełnieniem puchowym jak np. rękawiczki. Wypełnienie z gęsiego lub kaczego puchu sprawia, że produktu marki Pajak charakteryzują się bardzo dobrym utrzymaniem ciepła, co za tym idzie, sprawdzają się niskich temperaturach, daleko obiegających od zera. Bardzo dobrym przykładem są śpiwory puchowe tej marki, których temperatura komfortu w niektórych modelach wynosi -31°C (przy tym temperatura ekstremalna to aż -73 °C). Tego typu śpiwór po skompresowaniu zyskuje objętość 10L i wagę 1500g. To daje najlepsze na ryku utrzymanie ciepła w stosunku do swojej wagi.

Puchowe śpiwory najlepsze na świecie

Puchowe śpiwory polskiej marki Pajak to produkty charakteryzujące się najlepszym, jak do tej pory, utrzymaniem ciepła w stosunku do swojej wagi, co sprawia, że cieszą się one popularnością na całym świecie. W zależności od modelu (dostępne są warianty dwu-, trzy- oraz czterosezonowe), wybierane są przez osoby podróżujące zarówno w tereny tropikalne, jak i w okolice koła podbiegunowego. Śpiwory marki Pajak swoje właściwości zawdzięczają przede wszystkim wypełnieniu z gęsiego puchu, który wyróżnia się lekkością, ale i konstrukcją drobnego puszku, który znajduje się tuż przy gęsiej skórze. Marka Pajak w swoich produktach stosuje puch gęsi lub kaczy wysokiej jakości oznaczony wartością 900 cuin.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.