Teva

Sandały Teva to jedne z najpopularniejszych i najsolidniejszych sandałów na rynku outdoorowym. Pierwsze modele zostały zaprojektowane w latach 80. przez geofizyka, który zauważył, że nie da się znaleźć w sklepach obuwia, które poradzi sobie podczas uprawiania górskich sportów wodnych. To za sprawą marki Teva powstały sportowe sandały, które jako pierwsze skutecznie podtrzymywały kostkę. Obecnie sandały firmowane znaczkiem Teva zostały znacząco udoskonalone, a sama marka oferuje zarówno rozwiązania na górskie wędrówki, wodę i do czysto rekreacyjnych potrzeb. Technolodzy w Teva zwracają szczególną uwagę na konstrukcję podeszwy, która gwarantuje długotrwały komfort podczas nawet najcięższych wyzwań.

Teva
 1. Damskie sandały Teva Winsted Solid cerami blue
  Damskie sandały Teva Winsted Solid cerami blue

  Teva

  Cena 199,99 zł Od 139,99 zł
 2. Męskie japonki Teva Mush II black
  Męskie japonki Teva Mush II black

  Teva

  Cena 99,99 zł Od 69,99 zł
 3. Damskie japonki Teva Mush II mikan deep lake
  Damskie japonki Teva Mush II mikan deep lake

  Teva

  Cena 99,99 zł Od 69,99 zł
 4. Sandały TERRA FI LITE WOMEN city lights blue
  Sandały TERRA FI LITE WOMEN city lights blue

  Teva

  Cena 379,99 zł Od 264,99 zł
 5. Sandały męskie Teva TERRA FI LITE atitlan black
  Sandały męskie Teva TERRA FI LITE atitlan black

  Teva

  Cena 339,99 zł Od 236,99 zł
 6. Sandały WINSTED WOMEN antigua bright purple
  Sandały WINSTED WOMEN antigua bright purple

  Teva

  Cena 199,99 zł Od 139,99 zł
 7. Sandały TERRA FI 4 MEN cross terra black
  Sandały TERRA FI 4 MEN cross terra black

  Teva

  Cena 399,99 zł Od 299,99 zł
 8. Sandały ORIGINAL UNIVERSAL OMBRE WOMEN black
  Sandały ORIGINAL UNIVERSAL OMBRE WOMEN black

  Teva

  Cena 299,99 zł Od 239,99 zł
 9. Sandały ORIGINAL UNIVERSAL OMBRE WOMEN deep teal
  Sandały ORIGINAL UNIVERSAL OMBRE WOMEN deep teal

  Teva

  Cena 299,99 zł Od 178,99 zł
 10. Sandały WINSTED SOLID MEN navy
  Sandały WINSTED SOLID MEN navy

  Teva

  Cena 199,99 zł Od 139,99 zł
 11. Sandały damskie Teva WINSTED SOLID raspberry
  Sandały damskie Teva WINSTED SOLID raspberry

  Teva

  Cena 199,99 zł Od 139,99 zł

Sandały Teva – wytrzymałość i styl

Kiedy nadchodzi lato, a temperatura na zewnątrz wzrasta coraz bardziej, czas założyć sandały marki Teva. Firma powstała w 1984 roku, kiedy Marek Thatcher postanowił stworzyć buty, w których przekroczy rzekę Kolorado. Gumowa podeszwa oraz system pasków przebiegających pod stopą sprawiają, że sandały Teva nie boją się wody, trudnych tras czy miejskiej dżungli.

Sportowe sandały Teva dla każdego

Atrakcyjne wzory i kolory modeli sprawiają, że warto zajrzeć do sklepu internetowego e-horyzont, aby zapoznać się z oferowanymi produktami. Sportowe sandały Teva wykonano z nylonu, czyli szybkoschnącego i wytrzymałego materiału. Dodatkowo, posiada on właściwości antybakteryjne, co jest bardzo ważne zwłaszcza latem przy wysokich temperaturach. Splecione w paski włókna są czyste, higieniczne i miłe w dotyku, dzięki czemu komfort użytkowania jest naprawdę wysoki. Perfekcyjne odprowadzają wilgoć od skóry, aby zapewnić jej odpowiednią termoregulacje. Komfort noszenia sandałów Teva zwiększa także podeszwa z pianki EVA - miękkiego i przyjemnego tworzywa o właściwościach amortyzujących. Elastyczny materiał dopasuje się do stopy, a bieżnik podeszwy ochroni użytkownika przed poślizgnięciem na śliskim podłożu.

Oferta sandałów Teva w sklepie e-horyzont.pl

W sklepie turystycznym e-horyzont.pl dostępne są modele o cienkich i grubszych podeszwach, które z łatwością dopasujesz do planowanej aktywności lub celu podróży. Przebiegające paski charakteryzują się gładką powierzchnią lub intensywnym wzorem w nieszablonowych kolorach. Marka Teva przygotowała zarówno ofertę sandałów damskich jak męskich, w której każdy znajdzie te idealne dla siebie. Sandały Teva są lekki i pakowne, dzięki czemu zmieszczą się w każdym plecaku. Z łatwością zabierzesz je w podróż iw razie potrzeby szybko znajdą na nogach. Rzepy umieszczone na pasach mocujących są niezwykle wytrzymałe, a ich zapinanie i odpinanie przebiega szybko i sprawnie. W ofercie marki Teva poza sandałami znajdziesz również japonki, które będą niezwykle przydatne w podróży. Uniwersalny, ale nie nudny wygląd sprawia, że wykorzystasz je w mieście, na plaży i podczas wyjazdów turystycznych.

 

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.