Mata RIDGEREST CLASSIC LARGE charcoal

Cena 169,99 zł Od 135,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
040818064337

Mata Ridgerest Classic w dużym rozmiarze – po rozłożeniu 196 x 63 x 1,5 cm. Klasyczna, trzysezonowa opcja biwakowa o niskiej wadze i bardzo dobrej izolacji termicznej. R-value na poziomie 2,6 pozwoli na komfortowy sen nawet we wczesno jesiennych warunkach, a wszystko to dzięki zastosowanej tu technologii ThermaCapture, która polega na stworzeniu specjalnej wypukło-wklęsłej struktury maty, która zapewnia bardzo wydajna ochronę przed chłodnym podłożem.

Matę wykonano z antypoślizgowej i całkiem wygodnej pianki o grubości 1,5 cm. Dzięki porowatości została zmniejszona jej waga, co sprawia, że nadaje się na dalekie wędrówki z plecakiem i noclegi pod namiotem na bezdrożach. Specjalna konstrukcja poprawia również właściwości antypoślizgowe i blokuje matę na podłożu, a śpiwór na macie.

Therm-a-Rest to klasyczna marka outdoorowa z segmentu Premium, która od ponad 45 lat rozwija technologie zwiększające komfort spania na dworze. Jakość prezentowana przez Therm-a-Rest jest jedną z najwyższych dostępnych na rynku, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane na targach outdoorowych i przez czasopisma branżowe.

  • Współczynnik izolacyjności R-value 2.6


Wyprodukowane w USA


Więcej informacji
Marka Thermarest
Waga 540 g
Wymiary (dług. x szer. x grub.) 196 x 63 x 1,5 cm
Wymiary po spakowaniu 64 x 22 cm
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Mata RIDGEREST CLASSIC LARGE charcoal
Twoja ocena
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.