Mata Z-LITE REGULAR coyote/gray

Cena 239,99 zł Od 183,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
040818023020

Bardzo lekka mata składana do spania na biwaku. Jej rozmiar po spakowaniu jest naprawdę niewielki!. Dobry wybór dla tych, którzy chcą zabrać minimum sprzętu, ale mieć odpowiedni komfort. Dobrze sprawdza się podczas każdej aktywności.

Produkowana już od ponad 10 lat mata Z Lite charakteryzuje się niebanalnym sposobem wykonania i wielką funkcjonalnością użytkowania. Mata jest bardzo mocna i niepodatna na odkształcenia. Zastosowana technologia ThermaCapture zwiększa komfort cieplny. Z Lite jest przewidziana do użytkowania w ciepłej części roku.

Mata jest wykonana jako szereg trwale połączonych segmentów wykonanych z pianki o zamkniętych porach. Materiał segmentów nie jest płaski, ale tworzy naprzemiennie występujące "górki i dołki" które pomiędzy śpiworem a podłożem tworzą dwa szeregi komór powietrznych. Skutkuje to znacznym wzrostem izolacyjności maty. Matę można skrócić przez odcięcie segmentów a odciętych wykonać na przykład siedzisko lub poduszkę. Maty do transportu nie zwija się, lecz składa, co z uwagi na jej segmentową budowę pozwala na bardzo różne pakowanie. Sposób wykonania maty sprawia, że mata nie ślizga się po podłożu, a śpiwór po macie.


Szczegóły:

  • od wiosny do jesieni
  • superlekka - idealna w sytuacji, gdy każdy gram się liczy
  • ciepła - karbowana struktura zatrzymuje ciepłe powietrze i w efekcie zapewnia komfort cieplny użytkownikowi
  • miękka
  • Współczynnik izolacyjności R-value 2.6

Wyprodukowano w USA


Więcej informacji
Marka Thermarest
Waga 380g
Wymiary (dług. x szer. x grub.) 183 x 51 x 2 cm
Wymiary po spakowaniu 51 x 14 x 13 cm
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Mata Z-LITE REGULAR coyote/gray
Twoja ocena
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.