O nas

 

 

 

Poprzez e-horyzont dajemy możliwość korzystania z naszych wieloletnich doświadczeń zdobytych podczas wypraw outdoorowych. Czasem ekstremalnych, a czasem krótkich i spokojnych. Jednak nigdy nie są to nudne wyprawy. Nasza pasja do turystyki w 1995 roku przekształciła się w naszą pracę. Mała lokalna firma prowadząca sprzedaż hurtową na północny Polski, z biegiem lat urosła do ogólnopolskiej marki, rozpoznawalnej w różnych zakątkach naszego kraju i nie tylko.

 

 

 

 

 

Zależy nam na profesjonalnej sprzedaży specjalistycznego sprzętu oraz odzieży turystycznej. Chcemy, abyście dzięki naszej pracy zdobyli szeroką wiedzę na temat produktów turystycznych, a dopiero potem podejmowali decyzję o zakupie. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem turystycznym. Nie wiesz, co zabrać na wyjazd w góry, albo, jaki namiot zabrać na dwutygodniowy biwak?

Napisz do nas – info@e-horyzont.pl - doradzimy na każdy temat. 

 

 

Kim są ludzie pracujący w e-horyzont?

 

 

 

 

To pasjonaci różnych form turystyki. Jedni podróżują po dalekich krańcach świata, drudzy codziennie pokonują wiele kilometrów, pieszo, biegiem jak i na dwóch rowerowych kółkach. Wśród nas znajdziecie także miłośników kajaków oraz morskich podróży. Większość naszejzałogi jednak swoje serce zostawiło w górach, wracając tam tak często jak to tylko możliwe.

 

 

 

Skąd wiemy tyle o naszych produktach? Bo sami je nosimy, testujemy i oceniamy. Niezależnie czy ruszamy w daleką podróż czy na biwak za miasto, zawsze mamy ,,coś” naszego. Buty, plecak, kurtka czy namiot - często są przez nas testowane w bardzo trudnych warunkach. Ale tylko w ten sposób jesteśmy w stanie rzetelnie oceniać i polecać Wam produkty, które sami wybieramy dla siebie.

© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.