O nas

Porady sprzętowe i turystyczne, czyli dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem :)

Masz pytanie? Napisz do nas!

e-mail: info@e-horyzont.pl

* * *

 

O nas

Nie tworzymy kolejnej strony w świecie wirtualnym. Chcemy, aby nasza strona była inna od wszystkich, pełna temperamentu, nowych pomysłów, ciekawych informacji. Mamy nadzieję, że nam się udało - i nie poprzestaniemy na tym.

 

Poprzez e-Horyzont dajemy możliwość korzystania z naszych wieloletnich doświadczeń zdobytych podczas wypraw ambitnych, czasem ekstremalnych czasem spokojnych, ale nie nudnych; podróży długich i krótkich. Od wielu lat zawodowo zajmujemy się tematem TURYSTYKA. Sprzęt turystyczny sprzedajemy od roku 1995.
Publikujemy artykuły przybliżające tajniki sprzętu outdoorowego w prasie turystycznej (m.in. w  n.p.m., Poznaj Świat, Góry, Outdoor, Globtroter, Bikebord, Poznaj Swój Kraj i wielu innych), krajoznawczo-przyrodniczej i lokalnej. Jako nieliczni w branży potrafimy uszeregować produkty pod względem jakości, bez patrzenia na produkt przez pryzmat marki.
Przeprowadzamy - jako jedni z niewielu w Polsce - testy jakościowo-porównawcze różnego rodzaju produktów: namiotów, śpiworów, mat samopompujących, mat, plecaków, termosów.  Cały czas się dokształcamy. Rokrocznie odwiedzamy największe europejskie targi sprzętu turystycznego by śledzić nowe pomysły i wynalazki.
Wybierając sprzęt turystyczny do naszej oferty kierujemy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz niezależnymi testami. W myśl tej zasady postawiliśmy na takie firmy jak Jack Wolfskin, Pinguin, Black Diamond czy Fjord Nansen. Dlaczego? Bardzo dobra oferta, doskonałe wyniki w testach, najbardziej innowacyjne pomysły w branży.
Zależy nam na profesjonalnej sprzedaży specjalistycznego sprzętu. Chcemy, by dzięki naszej pracy Klienci zdobyli szeroką wiedzę na temat produktów turystycznych, a dopiero potem podejmowali decyzję o zakupie. Mamy nadzieję, że dzięki niej odwiedzający nasz sklep nabiorą zaufania do naszych opinii i produktów. Liczymy także na docenienie naszej pracy poprzez Wasze zakupy - to będzie nas motywowało do dostarczania jak największej ilości dalszych informacji o produkcie w przyszłości.

 

E-HORYZONT TEAM

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.