Ogrzewacz do stóp TOE WARMER

Cena 11,90 zł Od 9,52 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
4260150780207
"Magiczne ciepło" w mroźnych chwilach, do ogrzania stóp.

Miękka, lekka wkładka przeznaczona do ogrzewania palców u stóp. Do umieszczenia do zewnętrznej części skarpety bezpośrednio pod palcami. Wkładki przeznaczone są do butów zwykłych lub narciarskich. Ogrzewacze te działają przy ograniczonym dostępie powietrza, zapewniając komfortową temperaturę wewnąatrz buta, są bezwonne, nietoksyczne i przyjazne dla środowiska.

Dwie zamknięte torebki zawierające proszek, który rozgrzewa się po wejściu w reakcję z powietrzem nagrzewa. Ogrzewacz świetnie nadaje się do ogrzewania stóp w czasie zimowych wędrówek, całodziennych pobytów na stokach narciarskich, zimowego łowienia ryb, kuligu i innych zimowych atrakcji. Umieszcza się go między wkładką buta a skarpetą pod palcami. Ogrzewacz z jednej strony warstwę samoprzylepną którą należy przyłożyć do powierzchni skarpety, by zapobiec jego przemieszczaniu w bucie podczas marszu.

  • średnia temp ~ 45 °C  
  • czas pracy: powyżej 8 godzin

Ogrzewacze sprzedawane są parami, cena za jeden komplet.

Uwaga! Przy otwieraniu opakowania należy zachować ostrożność, tak by nie naruszyć powłoki ogrzewacza i nie rozsypać jego zawartości. Używać zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Szczegóły
Materiał pył żelazny, węgiel aktywny, wernikutil, woda, sól
Marka Thermopad
Waga 42g
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Ogrzewacz do stóp TOE WARMER
Twoja ocena
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.