Opaska na głowę REAL STUFF HEADBAND night blue

Od 49,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
1907981-1010

Ta ultralekka jesienno-zimowa polarowa opaska na głowę waży zaledwie tyle, co dwie łyżeczki cukru, przy czym dalej cechuje się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi.

Użyty tu mikropolar zajmuje minimalną ilość miejsca, momentalnie wysycha, jest również oddychający i odprowadza pot na zewnątrz, co sprawia, że trudno wyobrazić sobie lepszą opaskę na głowę do biegania, jazdy na rowerze, uprawiania nordic walking czy innych regularnych aktywności.

Co więcej, opaskę da się złożyć i schować do kieszeni kurtki i nawet tam nie wypełni całej przestrzeni, dzięki czemu można ją nosić zawsze ze sobą, awaryjnie, na wypadek nagłego ochłodzenia.

Jeśli idziemy w góry z plecakiem, również latem, to dobrze jest mieć dodatkowe i lekkie zabezpieczenie na chłodne wieczory – tu znów opaska Real Stuff przyjdzie nam z pomocą.

Model dostępny jest w kilku zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, z których każdy ma prosty krój, obszycie na krawędziach i małe logo Jack Wolfskin w centralnej części.


Informacje dodatkowe:

  • TECNOPILE MICRO: bardzo lekki mikropolar o grubości 100
Więcej informacji
Marka Jack Wolfskin
Materiał TECNOPILE MICRO (100% poliester)
Technologie bluesign™, TECNOPILE
Waga 10g

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.
Certyfikat bluesign™ powstał z inicjatywy szwarcarskiego producenta tkanin, firmy Schoeller Textil AG z Sevelen. Przyznaje go niezależna, interdyscyplinarna rada, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu, handlu, organizacji konsumenckich i ekologicznych.

***

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Tabela odzieży Jack Wolfskin dla akcesoriów unisex:

Czapki:

 

Rozmiar

S

M

L

Obwód głowy (cm)

51-54

54-57

57-60

 

Obwód głowy dla czapek uniwersalnych to: 55-59cm.

 

Rękawiczki:

Rękawiczki unisex

XS

S

M

L

XL

Obwód dłoni (cm)

17,5-19

19,5-21

21,5-23

23,5-25,5

26-28

 

Brak wpisów

© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.