Organizer do torby Patagonia Black Hole Cube S black

Cena 129,00 zł Od 89,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
192964053595

Organizer do torby Patagonia doskonale sprawdzi się przy pakowaniu na urlop. Ta mała torebka może posłużyć Ci do przechowywania najróżniejszych rzeczy. Możesz wykorzystać ją m.in.: do przechowywania ładowarki, słuchawek czy innych akcesoriów elektronicznych. Black Hole Cube równie doskonale sprawdzi się jako kosmetyczka podróżna. Poręczna, wygodna i niezwykle praktyczna torebka - organizer przyda się każdemu podróżnikowi. Dzięki niej w Twojej torbie zapanuje porządek. Organizer Patagonia możesz przechowywać w torbie lub doczepić ją do plecaka czy większej torby podróżnej. Wykonana z wytrzymałego i nienasiąkliwego materiału, który w 100 % pochodzi z recyklingu. Patagonia zadbała o każdy szczegół, dlatego też do produkcji torebki, zostały użyte niezwykle wytrzymałe zamki błyskawiczne odporne na działanie słonej wody. 


Organizer do torby Patagonia Black Hole Cube S:

  • wykonana z wytrzymałego poliestru;
  • poliester z warstwą TPU oraz hydrofobową impregnacją DWR;
  • materiały pochodzące w 100% z recyklingu;
  • pojedyncza komora główna;
  • siatkowa przegródka w komorze głównej;
  • duży uchwyt;
  • wymiary: ok. 15 x 41 x 10 cm;
  • możliwość przytroczenia do większego bagażu.


Dodatkowe zdjęcia pochodzą z innej wersji kolorystycznej modelu Black Hole Cube.


Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% poliester
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Waga 99 g
Wymiary 25,5 x 13 x 10 cm
Pojemnosc 3 L

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.
Certyfikat bluesign™ powstał z inicjatywy szwarcarskiego producenta tkanin, firmy Schoeller Textil AG z Sevelen. Przyznaje go niezależna, interdyscyplinarna rada, złożona z czołowych przedstawicieli nauki, polityki, przemysłu, handlu, organizacji konsumenckich i ekologicznych.

***

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.