Organizer do torby Patagonia Black Hole Cube S black

Cena 129,00 zł Od 109,65 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
192964053595

Organizer do torby Patagonia doskonale sprawdzi się przy pakowaniu na urlop. Ta mała torebka może posłużyć Ci do przechowywania najróżniejszych rzeczy. Możesz wykorzystać ją m.in.: do przechowywania ładowarki, słuchawek czy innych akcesoriów elektronicznych. Black Hole Cube równie doskonale zda egzamin jako kosmetyczka podróżna.

Organizer Patagonia możesz przechowywać w torbie lub doczepić go do plecaka czy większej torby podróżnej. Wykonany został z wytrzymałego i nienasiąkliwego materiału, który w 100 % pochodzi z recyklingu. Patagonia zadbała o każdy szczegół, dlatego też do produkcji torebki, zostały użyte niezwykle wytrzymałe zamki błyskawiczne odporne na działanie słonej wody. 


Organizer do torby Patagonia Black Hole Cube S:

  • wykonana z wytrzymałego poliestru;
  • poliester z warstwą TPU oraz hydrofobową impregnacją DWR;
  • materiały pochodzące w 100% z recyklingu;
  • pojedyncza komora główna;
  • siatkowa przegródka w komorze głównej;
  • duży uchwyt;
  • wymiary: ok. 15 x 41 x 10 cm;
  • możliwość przytroczenia do większego bagażu.


Dodatkowe zdjęcia pochodzą z innej wersji kolorystycznej modelu Black Hole Cube.


Więcej informacji
Materiał 100% poliester
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Wymiary 25,5 x 13 x 10 cm
Marka Patagonia
Waga 99 g
Pojemność 3 L
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

DWR - Durable Water Reppellent oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas produkcji danego produktu. Zastosowanie technologi DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. Technologia DWR stosowana jest podczas produkcji odzieży, obuwia, a także sprzętuturystycznego jak plecaki czy namioty. W skrócie mówiąc, impregnacja zapewnia nienasiąkliwość, ale nie wodoodporność. 

Impregnacja DWR nie jest na stałe, oznacza to, że dany produkt narażony na częsty kontakt z wodą czy zabrudzeniami, bądź też częste pranie skraca okres przydatności. Aby odnowić właściwości należy stosować impregnację.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Organizer do torby Patagonia Black Hole Cube S black
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.