Organizer do torby podróżnej Patagonia Black Hole Cube S hammond gold

Zobacz inne produkty w tej kategorii
SKU
192964053656

Organizer do torby Patagonia doskonale sprawdzi się przy pakowaniu na urlop. Ta mała torebka może posłużyć Ci do przechowywania najróżniejszych rzeczy. Możesz wykorzystać ją m.in.: do przechowywania ładowarki, słuchawek czy innych akcesoriów elektronicznych. Black Hole Cube równie doskonale zda egzamin jako kosmetyczka podróżna.

Organizer Patagonia możesz przechowywać w torbie lub doczepić go do plecaka czy większej torby podróżnej. Wykonany został z wytrzymałego i nienasiąkliwego materiału, który w 100 % pochodzi z recyklingu. Patagonia zadbała o każdy szczegół, dlatego też do produkcji torebki, zostały użyte niezwykle wytrzymałe zamki błyskawiczne odporne na działanie słonej wody.


Organizer do torby podróżnej Patagonia Black Hole Cube S:

  • wykonana z wytrzymałego poliestru;
  • poliester z warstwą TPU oraz hydrofobową impregnacją DWR;
  • materiały pochodzące w 100% z recyklingu;
  • pojedyncza komora główna;
  • siatkowa przegródka w komorze głównej;
  • duży uchwyt;
  • wymiary: ok. 15 x 41 x 10 cm;
  • możliwość przytroczenia do większego bagażu.


Dodatkowe zdjęcia pochodzą z innej wersji kolorystycznej modelu Black Hole Cube.

Więcej informacji
Marka Patagonia
Materiał 100% poliester
Technologie bluesign™, DWR - Durable Water Repellent, RECYCLED POLYESTER
Waga 99g
Wymiary 25,5 x 13 x 10 cm
Pojemność 3 L
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

DWR - Durable Water Reppellent oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas produkcji danego produktu. Zastosowanie technologi DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. Technologia DWR stosowana jest podczas produkcji odzieży, obuwia, a także sprzętuturystycznego jak plecaki czy namioty. W skrócie mówiąc, impregnacja zapewnia nienasiąkliwość, ale nie wodoodporność. 

Impregnacja DWR nie jest na stałe, oznacza to, że dany produkt narażony na częsty kontakt z wodą czy zabrudzeniami, bądź też częste pranie skraca okres przydatności. Aby odnowić właściwości należy stosować impregnację.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Organizer do torby podróżnej Patagonia Black Hole Cube S hammond gold
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.