Spodnie

Spodnie dla dzieci muszą być wygodne i elastyczne. Dzięki temu nie będą ograniczać ruchów Twojego małego odkrywcy. Najlepiej gdyby były też wykonane z szybkoschnącego i dobrego jakościowo materiału – wiesz przecież jak dzieci potrafią szaleć. W naszym sklepie znajdziesz długie lub krótkie spodnie dla dzieci idealne na szlak i niepogodę. Nienasiąkliwe, oddychające, umożliwiające swobodne poruszanie się spodnie softshellowe, wykonane z lekkiego i mocnego nylonu, spodnie ¾ z odpinanymi nogawkami czy te z gumką. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie w niskich, outletowych cenach

na stronę
 1. Spodenki dziecięce KIDS CRINKLE 3/4 PANTS hibiscus red
  Sale
  Spodenki dziecięce KIDS CRINKLE 3/4 PANTS hibiscus red

  Jack Wolfskin

  Cena 179,99 zł Od 52,99 zł
 2. Spodenki dziecięce TREASURE HUNTER SHORTS KIDS night blue
  Sale
  Spodenki dziecięce TREASURE HUNTER SHORTS KIDS night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 179,99 zł Od 125,99 zł
 3. Spodnie dziecięce TREASURE HUNTER PANTS KIDS khaki
  Sale
  Spodnie dziecięce TREASURE HUNTER PANTS KIDS khaki

  Jack Wolfskin

  Cena 239,99 zł Od 167,99 zł
 4. Spodnie dla dzieci LAKESIDE PANTS KIDS night blue
  Sale
  Spodnie dla dzieci LAKESIDE PANTS KIDS night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 239,99 zł Od 167,99 zł
 5. Spodnie K RUGGED PANTS phantom
  Sale
  Spodnie K RUGGED PANTS phantom

  Jack Wolfskin

  Cena 349,99 zł Od 174,99 zł
 6. Spodnie GIRLS 3/4 PANTS humid sand
  Sale
  Spodnie GIRLS 3/4 PANTS humid sand

  Jack Wolfskin

  Cena 209,99 zł Od 62,99 zł
 7. Spodnie dziecięce SAFARI ZIP OFF PANTS K night blue
  Sale
  Spodnie dziecięce SAFARI ZIP OFF PANTS K night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 269,99 zł Od 134,99 zł
na stronę

Spodnie trekkingowe dla dzieci – stylowe ubrania do zabawy na świeżym powietrzu

Wbrew pozorom spodnie trekkingowe i turystyczne nie muszą być noszone tylko w górach. Dobrze zaprojektowane spodnie softshell dziecięce sprawdzą się zarówno na wymagającym szlaku, jak i w trakcie codziennego spędzania czasu na zabawach na podwórku. Najważniejsze w kontekście spodni dziecięcych jest to, by były maksymalnie wygodne, elastyczne, oddychające, chroniące przed wiatrem i nienasiąkliwe – takie dokładnie są dobre spodnie trekkingowe dziecięce, a na wyprzedaży możemy je dostać w bardzo korzystnej cenie. Warto tylko pamiętać, że spodnie spodniom nierówne i tak jak każdy inny element garderoby, należy dobrać je do konkretnej pory roku i określonych warunków pogodowych.

Jakie spodnie dziecięce softshell będą funkcjonalne w górach i w mieście?

Zarówno przy spodniach dziecięcych, jak i przy spodniach dla dorosłych kwestia spodni softshell o uniwersalnym zastosowaniu będzie bezpośrednio powiązana z ich wyglądem. Jeśli więc zależny nam na niesportowym lub umiarkowanie sportowym wyglądzie, ale jak najbardziej turystycznych właściwościach, powinniśmy zdecydować się na spodnie dziecięce w stonowanych kolorach oscylujących wokół szarości, brązów i czerni. Z pewnością też spodnie trekkingowe dziecięce z wyprzedaży będą znacznie bardziej komfortowe od jeansów czy nawet dresów, a do tego poradzą sobie z również w trakcie niepogody.

Jak wybrać wygodne spodnie dziecięce w ofercie wyprzedażowej w sklepie e-Horyzont?

Spodnie dla dzieci muszą być nieco większe, by starczyły na nieco dłużej i pozwalały dziecku urosnąć. Poza tym niezwykle ważne dla wygody na szlaku jest to, by spodnie softshell czy membranowe nie krępowały ruchów i pozwalały na stawianie dalekich kroków, kucanie i swobodną zabawę. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na to, czy spodnie są wyposażone w szlufki, przez które można przewlec pasek, czy w zestawie są szelki (w niektórych modelach mogą być dołączone do spodni dziecięcych), także, czy nogawki nie są za ciasne i można je naciągnąć na wysoką cholewkę butów. Kolejną kwestią jest szybkie schnięcie materiału i jego nienasiąkliwość. Jeśli wybieramy spodnie dziecięce na lato, tkanina powinna być cienka i raczej przewiewna, musi też momentalnie odprowadzać wilgoć. Przy spodniach na inną porę roku istotna będzie też wiatroszczelność i ochrona przed lekkim deszczem, która naprawdę znacząco poprawia komfort chodzenia przy niepogodzie.

Modne spodnie trekkingowe dziecięce z wyprzedaży – jakie kupić?

Moda w górach jest dość dynamiczna, choć nie zmienia się tak szybko, jak moda w mieście. Obecnie na szlakach popularne są kolorowe spodnie softshell dziecięce z wyraźnymi wstawkami z odrębnych materiałów w kontrastujących barwach. Jeśli chcemy, by dziecko prezentowało się modnie, musimy dobrać kolor i wzór spodni do kurtki, tak by cały strój był spójny. Czarne spodnie dziecięce z kolorową kurtką to najprostsze rozwiązanie, ale idealnie jest dobrać zestaw tak, by dominujący kolor kurtki był zaakcentowany na spodniach, a dominujący kolor spodni zaakcentowany na kurtce.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.