Spodnie

Spodnie dla dzieci muszą być wygodne i elastyczne. Dzięki temu nie będą ograniczać ruchów Twojego małego odkrywcy. Najlepiej gdyby były też wykonane z szybkoschnącego i dobrego jakościowo materiału – wiesz przecież jak dzieci potrafią szaleć. W naszym sklepie znajdziesz długie lub krótkie spodnie dla dzieci idealne na szlak i niepogodę. Nienasiąkliwe, oddychające, umożliwiające swobodne poruszanie się spodnie softshellowe, wykonane z lekkiego i mocnego nylonu, spodnie ¾ z odpinanymi nogawkami czy te z gumką. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie w niskich, outletowych cenach

na stronę
 1. Spodenki dziewczęce GIRLS 3/4 PANTS dark berry
  Sale
  Spodenki dziewczęce GIRLS 3/4 PANTS dark berry

  Jack Wolfskin

  Cena 139,99 zł Od 69,99 zł
 2. Spodenki dziecięce KIDS CRINKLE 3/4 PANTS hibiscus red
  Sale
  Spodenki dziecięce KIDS CRINKLE 3/4 PANTS hibiscus red

  Jack Wolfskin

  Cena 179,99 zł Od 52,99 zł
 3. Spodnie K RUGGED PANTS phantom
  Sale
  Spodnie K RUGGED PANTS phantom

  Jack Wolfskin

  Cena 349,99 zł Od 174,99 zł
 4. Spodnie GIRLS 3/4 PANTS humid sand
  Sale
  Spodnie GIRLS 3/4 PANTS humid sand

  Jack Wolfskin

  Cena 209,99 zł Od 62,99 zł
 5. Spodnie dziecięce SAFARI ZIP OFF PANTS K night blue
  Sale
  Spodnie dziecięce SAFARI ZIP OFF PANTS K night blue

  Jack Wolfskin

  Cena 269,99 zł Od 134,99 zł
na stronę

Spodnie trekkingowe dla dzieci – stylowe ubrania do zabawy na świeżym powietrzu

Wbrew pozorom spodnie trekkingowe i turystyczne nie muszą być noszone tylko w górach. Dobrze zaprojektowane spodnie softshell dziecięce sprawdzą się zarówno na wymagającym szlaku, jak i w trakcie codziennego spędzania czasu na zabawach na podwórku. Najważniejsze w kontekście spodni dziecięcych jest to, by były maksymalnie wygodne, elastyczne, oddychające, chroniące przed wiatrem i nienasiąkliwe – takie dokładnie są dobre spodnie trekkingowe dziecięce, a na wyprzedaży możemy je dostać w bardzo korzystnej cenie. Warto tylko pamiętać, że spodnie spodniom nierówne i tak jak każdy inny element garderoby, należy dobrać je do konkretnej pory roku i określonych warunków pogodowych.

Jakie spodnie dziecięce softshell będą funkcjonalne w górach i w mieście?

Zarówno przy spodniach dziecięcych, jak i przy spodniach dla dorosłych kwestia spodni softshell o uniwersalnym zastosowaniu będzie bezpośrednio powiązana z ich wyglądem. Jeśli więc zależny nam na niesportowym lub umiarkowanie sportowym wyglądzie, ale jak najbardziej turystycznych właściwościach, powinniśmy zdecydować się na spodnie dziecięce w stonowanych kolorach oscylujących wokół szarości, brązów i czerni. Z pewnością też spodnie trekkingowe dziecięce z wyprzedaży będą znacznie bardziej komfortowe od jeansów czy nawet dresów, a do tego poradzą sobie z również w trakcie niepogody.

Jak wybrać wygodne spodnie dziecięce w ofercie wyprzedażowej w sklepie e-Horyzont?

Spodnie dla dzieci muszą być nieco większe, by starczyły na nieco dłużej i pozwalały dziecku urosnąć. Poza tym niezwykle ważne dla wygody na szlaku jest to, by spodnie softshell czy membranowe nie krępowały ruchów i pozwalały na stawianie dalekich kroków, kucanie i swobodną zabawę. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na to, czy spodnie są wyposażone w szlufki, przez które można przewlec pasek, czy w zestawie są szelki (w niektórych modelach mogą być dołączone do spodni dziecięcych), także, czy nogawki nie są za ciasne i można je naciągnąć na wysoką cholewkę butów. Kolejną kwestią jest szybkie schnięcie materiału i jego nienasiąkliwość. Jeśli wybieramy spodnie dziecięce na lato, tkanina powinna być cienka i raczej przewiewna, musi też momentalnie odprowadzać wilgoć. Przy spodniach na inną porę roku istotna będzie też wiatroszczelność i ochrona przed lekkim deszczem, która naprawdę znacząco poprawia komfort chodzenia przy niepogodzie.

Modne spodnie trekkingowe dziecięce z wyprzedaży – jakie kupić?

Moda w górach jest dość dynamiczna, choć nie zmienia się tak szybko, jak moda w mieście. Obecnie na szlakach popularne są kolorowe spodnie softshell dziecięce z wyraźnymi wstawkami z odrębnych materiałów w kontrastujących barwach. Jeśli chcemy, by dziecko prezentowało się modnie, musimy dobrać kolor i wzór spodni do kurtki, tak by cały strój był spójny. Czarne spodnie dziecięce z kolorową kurtką to najprostsze rozwiązanie, ale idealnie jest dobrać zestaw tak, by dominujący kolor kurtki był zaakcentowany na spodniach, a dominujący kolor spodni zaakcentowany na kurtce.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.